Steam Windows 7 ve 8.1 için destek kesiliyor

Hocam forumda Windows 10 LTSB 2015-2016 önerenler var. Onu kullanabilirsiniz az RAM yiyor. Bir de hizmetleri kapatırsanız daha az RAM yer.
Forumda rehberler var gereksiz windows hizmetlerini kapatmakla ve sistemi hızlandırmayla alakalı.
Ama LTSB'de Valorant açılmıyor. Oynuyorsanız ve LTSB geçecekseniz aklınızda bulunsun.
Lite ve benzeri bu sürümleri görmüştüm ancak şu an bu mesajda yazan daha çok dikkatimi çekti:

Ben Windows 10 Atlas OS kullanıyorum hocam. Gayet memnunum. İsterseniz sizde deneyebilirsiniz. 5400 RPM HDD 8 GB RAM bulunuyor sistemimde.

Bende Windows 8.1 vardı. Nisan ayının başında bu haberi duyunca panikten Linux Mint kurmuştum Windows'un yanına.

Bir ara Windows 10'u denemiştim ama HDD yüzünden çok yavaş çalışıyordu. Ayrıca Windows 10'un bazı saçma özelliklerini sevmiyorum.

Şansıma Linux'ta oynadığım oyunların %95'i çalışıyor o yüzden pek sorun yaşamadım. Ayrıca PCSX2'nin yeni sürümünü çalıştırabileceğimden oynayabileceğim oyun sayısı da arttı.

Ama Steam'in böyle bir şey yapması saçma. En azından sadece oyun indirip oynamaya izin verselerdi. İnsanlar aldıkları oyunları çalıştıramayacaklar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı