Çözüldü Windows 7 ve Windows XP kuramıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında ben 8'i DvD'den atmıştım. 7 Senelik HDD'ye 10Dkkada tertemiz kurulum yaptı :D Yani 8'de Ha Dvd Ha Usb 2.0 tak ikiside çok yakın vakitte biterler. Ama ne sistemde SSD vardır , elinde de USB 3.0 Usb ve giriş ozaman kesinlikle USB ile at. Max. 3 dkkada Windows Hazır :D Bu arada Anakart modelini hala söylemedin.

Onuda düşündüm ama temiz bir format olsun istiyorum. Belki pc kapanıp açılınca gene okumayacak dvd'yi...

Format yine temiz olacak zaten. Belki yine okumayacak demek yerine deneme yapmanız sadece 2 dakika sürer. Denemeden bilemezsiniz değil mi?

Aslında ben 8'i DvD'den atmıştım. 7 Senelik HDD'ye 10Dkkada tertemiz kurulum yaptı :D Yani 8'de Ha Dvd Ha Usb 2.0 tak ikiside çok yakın vakitte biterler. Ama ne sistemde SSD vardır , elinde de USB 3.0 Usb ve giriş ozaman kesinlikle USB ile at. Max. 3 dkkada Windows Hazır :D Bu arada Anakart modelini hala söylemedin.

Söylemeye utanıyorum şimdi dalga geçersiniz :D bilgisayar eski model gülersiniz :p

- - - Güncellendi - - -

Başka bir USB ile deneyin. Görmemesi imkansız.

Recep bey birazdan başka bir usb ile tekrar deneyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Format yine temiz olacak zaten. Belki yine okumayacak demek yerine deneme yapmanız sadece 2 dakika sürer. Denemeden bilemezsiniz değil mi?

Windows vista dvd'sini yine sorunsuz okuyor açıkken. Vistayı boot menüsünde yine sorunsuz okuyor. Şimdi arkadaşın orjinal %100 orjinal windows 7 home basıc dvd'sini ödünç aldım. Busefer windows 7'yi dvd'sini gördü ama yine formatt atamadım. Nedeni ise "autorun eksik 078" falan diye bi hata veriyor....

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar başka bir usb ile Windows 8.1 kurmayı başardım. Anakartımın marka ve modeli Wibtek G41-M Konu kapatılabilir..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı