Windows 7 vs Windows 10

Başlıyorum o zaman...
1664211431931.png

Hocam Windows 8.1 de ne gibi bir etkinleştirme sorunu yaşıyorsunuz?
Hocam bildiğiniz ayarlarda "Bu Windows'u etkinleştirin." diyor. Bunların çeşitleri mi var? Kurulum ekranını atlamak için internetteki bir ürün anahtarını denedim. Oldu, yükledim. Ama açtığımda tekrar etkinleştirme istiyor.

Hocam bildiğiniz ayarlarda "bu Windows'u etkinleştirin." diyor. Bunların çeşitleri mi var? Kurulum ekranını atlamak için internetteki bir ürün anahtarını denedim. Oldu, yükledim. Ama açtığımda tekrar etkinleştirme istiyor.

Hocam evet çeşitleri var etkinleştirirken yaşadığı sorunla ilgili bir hata kodu verir. Telefon ile etkinleştirmeyi denediniz mi acaba? 8.1'i

Hocam evet çeşitleri var etkinleştirirken yaşadığı sorunla ilgili bir hata kodu verir. Telefon ile etkinleştirmeyi denediniz mi acaba? 8.1'i
Hayır hocam. Ayrıca telefonla etkinleştiremem. Çünkü elimde telefon yok. Artı aile üyelerimden de telefonu alamam. Çünkü vermezler.

Hocam sistemin tam özellikleri nedir öncelikle
İşlemci: Intel Core i3 2350M CPU 2.30 GHz RAM: Kingston 4 GB 1333 MHz SODIMM Depolama: 225 GB SSD, 300 GB HDD Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 520 MX PC: Samsung 300E7Z PC Türü: Dizüstü

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işlemci değiştirme şansın varsa i5 veya i7 ye geçip uygun fiyatlı olarak ve ram eklersen windows 10 kullanımın daha iyi olur ama şu an yükseltmeden devam etmek istiyorsan masraf etmeden termal bakımlarını yapıp windows 7 home premium kurup gayet güzel bir şekilde devam edebilirsin hatta güvenlik için microsoft security essentials kurarak güvenlik de alabilirsin.

Windows 10 veya Windows 8.1'i hızlı bir şekilde çalıştırıyorsa onları kullan derim. Ancak hızlı çalışmıyor ve memnun değilsen bu rehberi uygulayıp Windows 7 kullanmaya devam edebilirsin.

Windows 10 veya Windows 8.1'i hızlı bir şekilde çalıştırıyorsa onları kullan derim. Ancak hızlı çalışmıyor ve memnun değilsen bu rehberi uygulayıp Windows 7 kullanmaya devam edebilirsin.

Geri
Yukarı