Windows 7 vs Windows 10

tarekarek

Attopat
Daha fazla  
Oyun performansı konusunda soruyorum. Cevaplar saçma olmasın.

Bazı 10 yaşında veletler çok saçma cevap veriyorlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Saçma sapan cevap verenleri raporlayabilirsin gereksiz mesaj olarak, konuya gelirsek oyum W10'a son zamanlarda çıkan oyunlarda daha yüksek FPS alırsın daha optimizeli çalışır, ayrıca W7'nin arayüzü midemi bulandırıyor.

Saçma sapan cevap verenleri raporlayabilirsin gereksiz mesaj olarak, konuya gelirsek oyum Windows 10'a son zamanlarda çıkan oyunlarda daha yüksek FPS alırsın daha optimizeli çalışır, ayrıca W7'nin arayüzü midemi bulandırıyor.

Dediğinize güveniyorum ama zaten Windows 10 kullanıyorum birkaç kişiden daha cevap alsam iyi olur eski bilgisayarda Windows 7 kullanıyordum benim de arayüzü pek hoşuma gitmiyordu ama sanki daha fazla FPS alıyordum pek hatırlamıyorumda bazı oyunlar Windows 10 ve üstü olduğu için bu konuyu açtım.

Windows 10 güncelleme desteği alan ve yeni olan bir işletim sistemi olması dolayısı ile optimizasyonu Windows 7'ye göre çok daha iyi. Bu sebeple Windows 10'da alacağınız FPS daha yüksek olur.

Dediğinize güveniyorum ama zaten Windows 10 kullanıyorum birkaç kişiden daha cevap alsam iyi olur eski bilgisayarda Windows 7 kullanıyordum benim de arayüzü pek hoşuma gitmiyordu ama sanki daha fazla FPS alıyordum pek hatırlamıyorumda bazı oyunlar Windows 10 ve üstü olduğu için bu konuyu açtım.
Linux kurabilirsiniz, Linux oyunculuğu çok artmış durumda, şikayet duymadım daha.

Windows 10 güncelleme desteği alan ve yeni olan bir işletim sistemi olması dolayısı ile optimizasyonu Windows 7'ye göre çok daha iyi. Bu sebeple Windows 10'da alacağınız FPS daha yüksek olur.

Linux kurabilirsiniz, Linux oyunculuğu çok artmış durumda, şikayet duymadım daha.
Teşekkürler kuracağım ve seni çözüm olarak işaretleyeceğim.

Belki 2010 da çıkmış adam akıllı uptade gelmeyen kimsenin oynamadığı ölü oyunlarda W7'de biraz daha yüksek FPS alabilirsin ama değmez. Ayrıca şu videoyu izle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki 2010 da çıkmış adamakıllı Update gelmeyen kimsenin oynamadığı ölü oyunlarda W7'de biraz daha yüksek FPS alabilirsin ama değmez. Ayrıca şu videoyu izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzliyorum ve yeni çıkan oyunları oynamak istiyordum çözüm buldun tebrik ederim.
(TLOU ve RDR 2 gibi)

Sisteminiz nedir 10 yaşındaki veletler sçma cevap veriyorsa reportlayabilirsiniz. Konuya gelirsek 7 eski zamanın hızlısı 10 şimdiki zamanın hızlısı siz karar verin.

Geri
Yukarı