Windows 7 vs Windows 8.1

Holonya

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Bilgisayarım Acer Aspire 4710G.
İşlemci Intel(r) Core(tm) Duo CPU T2540 2.00 GHz.
RAM 3 GB.
Ekran kartım NVIDIA GeForce 8400mg.
Benim sorunum şu an Windows 8.1 Single Language kullanıyorum. Minecraft oyuncusuyum 45 FPS alıyorum 1.12.2 sürümünde.
Ama Windows 7'de 70 FPS düşmüyorum aynı ayarlar OptiFine ile birlikte. Windows 7 de desteği bitti. Windows 7'ye dönmemi önerir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Açıkçası desteği bitmiş sistemi zorunda değilsen kullanman pek iyi olmaz çünkü açık dolu. Ama şu şekilde de yapılabilir sadece oyun oynayacağın zaman Windows 7'den oynarsın diğer işlemlerini yapacağın zaman 8.1'den işlemlerine devam edebilirsin tabii ikisinde de iyi bir antivirüs yazılımı olması lazım.

Merhaba.
RAM 3 GB.
Benim sorunum şu an Windows 8.1 Single Language kullanıyorum. Minecraft oyuncusuyum 45 FPS alıyorum 1.12.2 sürümünde.
Ama Windows 7'de 70 FPS düşmüyorum aynı ayarlar OptiFine ile birlikte. Windows 7 de desteği bitti. Windows 7'ye dönmemi önerir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Aslında 7 ile 8.1 arasında devasa bir performans farkı olmaması lazım, 8.1 de cüzi miktarda kaynak kullanır. Bence orjinal 8.1 keyi ile kullanıyorsanız hiç downgrade etmekle uğraşmayın 7'ye. Diğer oyunlarda performans nasıl?

İsterseniz dönebilirsiniz. Ama Windows 7 artık güvenli değil, bunun için bir antivirüs programı yüklemeniz gerekiyor. Ve Windows 7'nin orijinal ISO'su artık Microsoft'un sitesinde bulunmuyor. Farklı ISO'lar denemeniz gerekebilir.

Merhaba.
RAM 3 GB.
Benim sorunum şu an Windows 8.1 Single Language kullanıyorum. Minecraft oyuncusuyum 45 FPS alıyorum 1. 12.2 sürümünde.
Şimdiden teşekkürler.

İşlemci ve RAM'i yükselt.

Hayır, bir çok güvenlik açığı var Windows 7'd
Hayır, bir çok güvenlik açığı var Windows 7'de.
bende kasparky var
Aslında 7 ile 8.1 arasında devasa bir performans farkı olmaması lazım, 8.1 de cüzi miktarda kaynak kullanır. Bence orjinal 8.1 keyi ile kullanıyorsanız hiç downgrade etmekle uğraşmayın 7'ye. Diğer oyunlarda performans nasıl?
hocam ben tek minecraft oynuyom şimdi bi tekrar win 7kurcam aynı ayrala bi daha denicem aynı olursa tekrara win 8.1 döncem bide ben 2020 de microstofun siteinde inidiriğim iso var win 7 ini

Geri
Yukarı