Windows 7 vs XP

bay0rdek

Centipat
Daha fazla  
RAM
1 GB
Ekran kartı
64 MB INTEL FAMİLİES
İşlemci
İntel Atom 1.60 ghz
Selamunaleyküm geçenlerde WinRAR ile aç'a tıkladıktan sonra hiçbir uygulama açılmıyor adlı bir konu yazmıştım ve ondan sonra mecburen Windows 7 Ultimate'den sıfırlayarak Home Basic'e geçtim ancak eski sistemimdeki performansı alamıyorum. Bu yüzden halihazırda zaten.
Bende ürün anahtarı var bende en eski sistemim olan XP'ye geçeyim dedim sizce bilgisayar hızlanır mı?

Windows 10 görünüyor niyeyse profil kısmında ama Windows 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem aşırı düşük bence XP kurun ama desteklenmediği için pek tavsiye etmem. 7 her türlü iyi olur ama sistem iyi değil.

Selamunaleyküm geçenlerde WinRAR ile aç'a tıkladıktan sonra hiçbir uygulama açılmıyor adlı bir konu yazmıştım ve ondan sonra mecburen Windows 7 Ultimate'den sıfırlayarak Home Basic'e geçtim ancak eski sistemimdeki performansı alamıyorum. Bu yüzden halihazırda zaten.
Bende ürün anahtarı var bende en eski sistemim olan XP'ye geçeyim dedim sizce bilgisayar hızlanır mı?

Windows 7 için en az 2 GB RAM lazım XP daha iyi olur.

Windows XP'ye geçerseniz çoğu güncel uygulamalara web sitelere falan erişemezsiniz o açıdan çok sorun yaratır sizin için. Bilgisayara bir SSD alıp içine Windows 10 2015 LTSB kurabilirsiniz veya Linux.

Yeni konular

Geri
Yukarı