Windows 7, Windows 10'a nasıl yükseltilir?

Rizeli53

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Ben Windows 7 kullanıyorum bilgisayarımın sağ alt köşesine bi Windows tuşu geldi. Bastım PC'nizi Windows 10'a yükseltin dedi. Yükselttim ama başka şeyler yüklendi yükleyemiyorum ne yapmalıyım?
YARDIM.png

Ne başka şeyler yükledi dostum? Şu an bu ekrana baktığım zaman "Hemen yükseltin" butonuna basman gerektiğini görüyorum. Yani kendinizi daha net ifade etmelisiniz. Onun haricinde Windows 10 temiz kurulum yapmanızı öneririm. Yükseltme ile kuracaksanız, hibir şey saklama seçeneği çıkacak karşına bir süre sonra. Onu işaretleyip kurman gerek.

Ne başka şeyler yükledi dostum? Şu an bu ekrana baktığım zaman "Hemen yükseltin" butonuna basman gerektiğini görüyorum. Yani kendinizi daha net ifade etmelisiniz. Onun haricinde Windows 10 temiz kurulum yapmanızı öneririm. Yükseltme ile kuracaksanız, hibir şey saklama seçeneği çıkacak karşına bir süre sonra. Onu işaretleyip kurman gerek.

Eğer orjinal lisansı mevcut ise 1 kereye mahsus yükseltmesi gerekmiyor mu?
İlk W10 çıktığında böyleydi sonradan değişti mi acaba?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı