Windows 7, Windows 10'dan güzeldir çünkü...

Sadece areo temasi için belki ama artık göz yoruyor be. Her gül zamanı gelince elbet solar.
Desteği kesmeselerdi Win 7 kullanırdım, arayüzü daha güzel. Ama onun dışında miladını doldurdu ne yazık ki.
Arayüzü daha iyi ve daha özelleştirilir. Güncellik kısmında ise önünde (program çalışabilinirliği/desteği) adına birkaç yılı daha var.
Oyun sistemi kullanıyorum, M.2 SSD var bir kere bile problem yaşatmadı. Kötü ve SSD olmayan sistemlerde hantal çalışıyor.
8 GB RAM, Intel i5 8200u ve Samsung EVO 860 da bile mi?
Windows 7 yerini 8.1 bıraktı. Bakalım 8.1 desteği kesilince ne yapacağım.
Windows 8.1'i de beğeniyorum. Şahsen ben onu kullanırdım 10 yerine.

Windows 7 düşmanlarının papağan gibi aynı şeyleri tekrarlaması bu konuda da devam etmiş. Halbuki bu konuda "kimler Windows 7'yi seviyor ve kimler sevmiyor?" diye bir soru yok. Windows 7'nin güzel olduğunu düşünenleri hedef alan bir konu. Ancak papağanlar gelip illa yazacaklar kopyala-yapıştır mesajları...

Lisanslı mı? Lisanslı olmayan bazı sürümler felaket sıkıntı yaşatıyor. En son gelen 2 güncelleme için diyorsan o güncellemeleri yüklemediğimden bilmiyorum.
Bilgisayarı aldığımdan beri Windows 10 format yüzü görmedi. Onu korumak için çok uğraştım.
Windows 7 düşmanlarının papağan gibi aynı şeyleri tekrarlaması bu konuda da devam etmiş. Halbuki bu konuda "kimler Windows 7'yi seviyor ve kimler sevmiyor?" diye bir soru yok. Windows 7'nin güzel olduğunu düşünenleri hedef alan bir konu. Ancak papağanlar gelip illa yazacaklar kopyala-yapıştır mesajları...
Windows 10 şişirilmiş, hantal ve sıkıcı halinden arınınca Windows 8.1 oluyor. Hem güncel hem de Windows 7 gibi.
Yav Allah aşkına kim gül gibi denetim masası varken Ayarlara geçmek ister ki ?

Geri
Yukarı