Windows 7, Windows 10'dan güzeldir çünkü...

İyi bir sistemse evet ama Windows 10'un RAM kullanımı beni sinirlendiriyor.
Hocam artık oyunlar 8 GB RAM önerilir diyor. E zaten bunun 2,5-3'ünü Win10 yedi.
Microsoft uzatılmış desteği geçen sene kesmişti, üstüne üstlük bildiğim kadarıyla AMD ekran kartlarının sürücülerini artık sadece Windows 8.1 ve 10'a yönelik yapıyor. Yoksa program açar elbette, ama artık güncel değil. Ama yine de favorim, yakında Windows 10'dan 8.1'e dönmeyi düşünüyorum zaten :D
İşte sürücüler... Bu bitiricek Win7'yi :(

Windows 10 balon bir işletim sistemi. Sözde en stabil işletim sistemi. Hadi oradan! Windows 7 gerçekten stabil bir işletim sistemiydi ama bence Windows 8.1 ile ikisi de boy ölçüşemez.

Hocam Chromium altyapılı tarayıcılar çok yavaş 7'de. Sağ olsun Firefox bana el uzattı. Ama Firefox'da bir gün gidecek, 7'nin ölüşü sandığımdan daha hızlı oldu.
Daha zamanı uzun olur İnşallah.
Windows 10 balon bir işletim sistemi. Sözde en stabil işletim sistemi. Windows 7 gerçekten stabil bir işletim sistemiydi ama bence Windows 8.1 ile ikisi de boy ölçüşemez.
Hem Win7, hem de Win10 gibi. Güncel ve sade.
Windows 10 balon bir işletim sistemi. Sözde en stabil işletim sistemi. Windows 7 gerçekten stabil bir işletim sistemiydi ama bence Windows 8.1 ile ikisi de boy ölçüşemez.

Afedersiniz ama RAM canavarı, kararsız bir işletim sistemini bana stabil diye yediremezsiniz. Her gün görüyorum, bu güncelleme çok kastırıyor, pc mavi ekran veriyor...

Afedersiniz ama RAM canavarı, kararsız bir işletim sistemini bana stabil diye yediremezsiniz. Her gün görüyorum, bu güncelleme çok kastırıyor, pc mavi ekran veriyor...
Her yeni güncelleme de biri düzeliyor, biri bozuluyor.

Windows 10 Windows 7'den güzeldir çünkü;
"Güncel olmak Technopatlıktır! 😎" - @Recep Baltaş .
resimö.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı