Windows 7 ''Windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı. Değişiklikler geri alınıyor'' Hatası

enesaltintug

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara yeni format attım ve bir uygulama için benden Windows update yapmamı istedi. Yaklaşık olarak 115 adet güncelleme var, yaptığımda ise yarısı hata veriyor, yarısı oluyor ve benden bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor. Başlattığımda ise ''Windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı. Değişiklikler geri alınıyor'' hatası alıyorum. Çözümü bilen varsa yardım ederse sevinirim .
Aldığım hata kodları: 80070005
8050800C

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara yeni format attım ve bir uygulama için benden Windows update yapmamı istedi. Yaklaşık olarak 115 adet güncelleme var, yaptığımda ise yarısı hata veriyor, yarısı oluyor ve benden bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor. Başlattığımda ise ''Windows güncelleştirmeleri yapılandırılamadı. Değişiklikler geri alınıyor'' hatası alıyorum. Çözümü bilen varsa yardım ederse sevinirim .
Aldığım hata kodları: 80070005
8050800C
Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? Ayrıca Windows 10'a geçmenizi öneririm.

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? Ayrıca Windows 10'a geçmenizi öneririm.
Evet Windows1 0 geçmek bende isterim fakat bizim bilgisayarda 2 tane HDD var ve 2 farklı Windows var bundan dolayı bunu yapamadım.
Windows 7'de nadirde olsa bu sorun olabiliyor. Kısım kısım yüklemeyi dene ama önce sistem bilgilerini belirt.
Ekran kartım GTX 460, 8 GB RAM Core i5 işlemci.
evet w10 geçmek bende isterim fakat bizim bilgisayarda 2 tane hdd var ve 2 farklı windows var bundan dolayı bunu yapamadım

birde bu konuyla ilgili olarak bilgisayarda 2 hd olduğundan dolayı 1 hdd ye w10 kurabilirmiyim diğer tarafı babam kullanıyor ve oranın w7 kalması gerek

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı