Windows güncellemeleri yapılandırılamadı değişiklikler geri alınıyor sorunu

TolgahanKuyumcu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Pc'ye kendim format attım ondan mı bilmiyorum ama yaklaşık yapılması gereken 120 tane güncelleme var. Güncellemeyi başlatıyorum hepsi başarılı bir şekilde yükleniyor. Fakat yeniden başlattığım zaman pc yapılandırılmaya başlıyor, daha doğrusu ekranda öyle yazıyor. Yapılandırma %100 olduğu zaman ekrana " Windows güncellemeleri yapılandırılamadı. Değişiklikler geri alınıyor."şeklinde bir yazı geliyor ekrana ve yaklaşık yarım saat sonra bilgisayar açılıyor. İşin daha kötüsü , bu olay hemen hemen bilgisayarı her açmamda oluyor ve dolayısıyla her gün hemen hemen yarım saat veya kırk beş dakika beklemek zorunda kalıyorum. Beklemeyi geçtim , 120 tane güncelleme hale hiç yapılmamış olarak görünüyor ve illaki içinde Pc hızını etkileyen bir çok güncelleme vardır. Arkadaşlar birisi bana yardım etsin lütfen. Böyle şeyleri çok takarım kafama , ne zamandır uğraşıyorum bir türlü düzeltemedim. Servise yollamak istemiyorum en az 15 gün bekletiyorlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı