Windows 7 "Yukleme basarili olamadi" hatasi

PxemPerson

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 kullanicisiyim. Bilgisayarima fidye virusu bulasti. Kaspersky ile sildim ama her ihtimale karsi format atiyorum. Kullandigim ISO dosyasi Technopat'in sitesinde vardi. Windows 7 Ultimate SP1 32 Bit indirdim. Direkt setupindan kurmaya başladım. Sonra başladım ve tam bitmisti, restart atti PC'ye. Sonra ekranda Windows 7 yüklemesi basarili olamadi dedi. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 o sisteme daha iyi gider hocam. 8.1 home versiyonu kurun sonra güncellemeleri ve telemetry ayarlarını kapatın YouTube'de bir çok performans arttırma videosu var onların çoğu doğru bakıp yapabilirsin. 1GB RAM sistemde kullanıyorsum.

Artı -1 Eksi
8.1 o sisteme daha iyi gider hocam. 8.1 home versiyonu kurun sonra güncellemeleri ve telemetry ayarlarını kapatın YouTube'de bir çok performans arttırma videosu var onların çoğu doğru bakıp yapabilirsin. 1GB RAM sistemde kullanıyorsum.
8.1 Home diye bir sürüm yok. 8.1, 8.1 Pro, 8.1 Enterprise ve 8.1 Embedded var.

Konu sahibine kurması için 8.1 Embedded İndustry Pro tavsiye ediyorum.

Hocam baktın beğenmedin diyelim 8.1 Lite gibi 250MB RAM kullanımı kadar düşürülmüş 8.1 yan versiyonlar var. Normal insanların yaptığı.

Windows 10'da Ghost Spectre var mesela.
Ben yukledim 8.1 pro da ağlarda baglanti yok diyo nornalde pcmde wifi adaptöru var surucusunu baktim o da son surum ama yani girmiyo wifi

Geri
Yukarı