Windows 7'de Güncellemeler Yapılmalı mı?

300 den fazlaydı . Hepsini güncelledim . Performans artışına şahit oldum açıkcası .

2020 den sonra Windows 7 işletim sistemini zaten bırakacağım . Şimdilik Windows 7 ' nin en üst sürümü olan Windows 7 Ultimate ile devam ediyorum .

Elimden geldiğince bilgisayarımın kendi işaretlediği güncellemeleri indirdim . İsteğe bağlı güncelleştirmeleride indirdim Performans arttı görünen yüzüyle .
200 sanıyordum 300 vay be. :) 2020'den sonra XP'den farkı kalmaz zaten. O zamana kadar kaç güncelleme olur acaba?

Windows 7 ye güvenlik güncellemeleri sürüyor diye biliyorum ama yanılıyor olalbilirim. Üstelik gelen güncellemeler sizin kurmuş olduğunuz Windows 7 sürümüne göre değişiklik gösterir. Kurmuş olduğunuz sürümden sonra güncellemeler çıkmış olabilir.
Windows 7 yerine Windows 10 kullanmanı tavsiye ederim. Windows 7 kullanacaksan da tüm güncellemeleri yapmandan yanayım, böylece en iyi şekilde Windows 7'den yararlanırsın.

Windows 7 ye güvenlik güncellemeleri sürüyor diye biliyorum ama yanılıyor olalbilirim. Üstelik gelen güncellemeler sizin kurmuş olduğunuz Windows 7 sürümüne göre değişiklik gösterir. Kurmuş olduğunuz sürümden sonra güncellemeler çıkmış olabilir.
Windows 7 yerine Windows 10 kullanmanı tavsiye ederim. Windows 7 kullanacaksan da tüm güncellemeleri yapmandan yanayım, böylece en iyi şekilde Windows 7'den yararlanırsın.
Windows 7 Ultimate kullanıyorum . Formattan sonra korsan olarak Windows 7 Proffessional yüklüyorlar . Ben gelince bunu ayarlıyorum bütün güncellemeleri yaptım şu an en yüksek güvenlikli eli daha tam çekilmemiş Windows 7 sürümünü kullanıyorum

Windows 7 Ultimate kullanıyorum . Formattan sonra korsan olarak Windows 7 Proffessional yüklüyorlar . Ben gelince bunu ayarlıyorum bütün güncellemeleri yaptım şu an en yüksek güvenlikli eli daha tam çekilmemiş Windows 7 sürümünü kullanıyorum

Güncelleme gelirse yapmaya çalışın, sürekli en güncel şekilde kullanın.

Güncelleme gelirse yapmaya çalışın, sürekli en güncel şekilde kullanın.
Teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım .
Herkes güncel kullanın diyip duruyor. Benim için Windows 7'den efsane sistem yok. Destek kesilse bile kullanırım.
Herkesin güncel ile demek istediği , yeni şeylerden haberdar olamaz ve güvenlik sıkıntısı yaşarsın . Bunu insanlar değil Windows kendi söylüyor zaten . İnsanlar sadece Windowsun dediklerini sana söylüyorlar . Yapımcı çekicem dediyse çeker kullanmayın dediyse kullanmazsın . Ha sen ben bunları göz önüne alarak kullanacağım dersen bu senin bileceğin iş .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı