Windows 7'de Güncellemeler Yapılmalı mı?

300 den fazlaydı . Hepsini güncelledim . Performans artışına şahit oldum açıkcası .

2020 den sonra Windows 7 işletim sistemini zaten bırakacağım . Şimdilik Windows 7 ' nin en üst sürümü olan Windows 7 Ultimate ile devam ediyorum .

Elimden geldiğince bilgisayarımın kendi işaretlediği güncellemeleri indirdim . İsteğe bağlı güncelleştirmeleride indirdim Performans arttı görünen yüzüyle .
200 sanıyordum 300 vay be. :) 2020'den sonra XP'den farkı kalmaz zaten. O zamana kadar kaç güncelleme olur acaba?

Windows 7 ye güvenlik güncellemeleri sürüyor diye biliyorum ama yanılıyor olalbilirim. Üstelik gelen güncellemeler sizin kurmuş olduğunuz Windows 7 sürümüne göre değişiklik gösterir. Kurmuş olduğunuz sürümden sonra güncellemeler çıkmış olabilir.
Windows 7 yerine Windows 10 kullanmanı tavsiye ederim. Windows 7 kullanacaksan da tüm güncellemeleri yapmandan yanayım, böylece en iyi şekilde Windows 7'den yararlanırsın.

Windows 7 ye güvenlik güncellemeleri sürüyor diye biliyorum ama yanılıyor olalbilirim. Üstelik gelen güncellemeler sizin kurmuş olduğunuz Windows 7 sürümüne göre değişiklik gösterir. Kurmuş olduğunuz sürümden sonra güncellemeler çıkmış olabilir.
Windows 7 yerine Windows 10 kullanmanı tavsiye ederim. Windows 7 kullanacaksan da tüm güncellemeleri yapmandan yanayım, böylece en iyi şekilde Windows 7'den yararlanırsın.
Windows 7 Ultimate kullanıyorum . Formattan sonra korsan olarak Windows 7 Proffessional yüklüyorlar . Ben gelince bunu ayarlıyorum bütün güncellemeleri yaptım şu an en yüksek güvenlikli eli daha tam çekilmemiş Windows 7 sürümünü kullanıyorum

Windows 7 Ultimate kullanıyorum . Formattan sonra korsan olarak Windows 7 Proffessional yüklüyorlar . Ben gelince bunu ayarlıyorum bütün güncellemeleri yaptım şu an en yüksek güvenlikli eli daha tam çekilmemiş Windows 7 sürümünü kullanıyorum

Güncelleme gelirse yapmaya çalışın, sürekli en güncel şekilde kullanın.

Güncelleme gelirse yapmaya çalışın, sürekli en güncel şekilde kullanın.
Teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım .
Herkes güncel kullanın diyip duruyor. Benim için Windows 7'den efsane sistem yok. Destek kesilse bile kullanırım.
Herkesin güncel ile demek istediği , yeni şeylerden haberdar olamaz ve güvenlik sıkıntısı yaşarsın . Bunu insanlar değil Windows kendi söylüyor zaten . İnsanlar sadece Windowsun dediklerini sana söylüyorlar . Yapımcı çekicem dediyse çeker kullanmayın dediyse kullanmazsın . Ha sen ben bunları göz önüne alarak kullanacağım dersen bu senin bileceğin iş .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı