Windows 7'de HDD gözükmüyor

savana

Centipat
Windows 10 kullanıyordum kasmalar olduğu sebebiyle Windows 7'ye geçtim buradan indirdiğim ISO'yu güzelce kurdum ancak yüklenecek sürücü bulunamıyor. Bu sorunun çözümü var mıdır?

Windows 10 kullanıyordum kasmalar olduğu sebebiyle Windows 7'ye geçtim buradan indirdiğim ISO'yu güzelce kurdum ancak yüklenecek sürücü bulunamıyor. Bu sorunun çözümü var mıdır?

Windows arama çubuğuna Bilgisayar yönetimi yazıp, ssol taraftan disk yönetimi bölümüne gelip SS atar mısın?

Önceden biçimlendirdiniz mi kontrol edin veya sürücüleri yükleyin.

Başlık biraz değiştirilmiş yanlış anlaşılma olmuş sanırım ben daha kurulum aşamasındayım yükle butonuna bastıktan sonra yüklenecek sürücü yeri geliyor ya orada yok işte hiçbir şey bu sorun zaten varmışda çözümünü bulamadım.
Önceden biçimlendirdiniz mi kontrol edin veya sürücüleri yükleyin.
Windows arama çubuğuna Bilgisayar yönetimi yazıp, ssol taraftan disk yönetimi bölümüne gelip SS atar mısın?
HDD'i mi görmüyor yoksa sürücü mü görmüyor, nedir sorunuz?

Başlık biraz değiştirilmiş yanlış anlaşılma olmuş sanırım ben daha kurulum aşamasındayım yükle butonuna bastıktan sonra yüklenecek sürücü yeri geliyor ya orada yok işte hiçbir şey bu sorun zaten varmışda çözümünü bulamadım.

Kasa içerisinde HDD bağlantı noktalarında gevşeme falan var mı diye kontrol et. Yedek SATA kablon varsa onunla dene. Windows 7'nin piyasadaki ISO dosyalarına güven olur mu bilmiyorum. Çok fazla kolpa dönüyor. Güvenilir bir ISO dosyası ile tekrar format atmayı deneyebilirsin. Alternatif bir çözüm videosu bırakıyorum buraya bakabilirsin belki işe yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı