Windows 7'de tüm uygulamalar WinRAR'la açılıyor

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Yanlışlıkla uygulamalar, her şey böyle oldu. Her şey ama.

1675517364974.png

Nasıl düzelteceğim?

Arama çubuğuna varsayılanlar yaz. Varsayılanları sıfırla vardır. Eğer yoksa sorun yaşadığın dosyaları açılması gereken uzantıyla değiştir.

1675517807063.png

Oda dönmüş hocam işte sıkıntı normalde olması uzantılaı bilmiyorum.

Arama çubuğuna varsayılanlar yaz. Varsayılanları sıfırla vardır. Eğer yoksa sorun yaşadığın dosyaları açılması gereken uzantıyla değiştir.

Hocam yardım edin olmuyor.

Windows 8.1 embedded industry Pro'ya geçmeni öneririm bir de üstüne
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kanal ı izleyerek başlangıç menüsünü değiştirirsin tertemiz olur. Windows 7 çok eskidi ve ilerleyen süreçte daha da sıkıntı çıkarabilir.

Denetim Masası'na gir hocam arama yerine varsayılan uygulamalar yaz.

Evet hocam.

1675518282504.png

Windows 8.1 embedded industry Pro'ya geçmeni öneririm bir de üstüne
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kanal ı izleyerek başlangıç menüsünü değiştirirsin tertemiz olur. Windows 7 çok eskidi ve ilerleyen süreçte daha da sıkıntı çıkarabilir.

Hocam yapmayın Allah aşkına hocam ya ben eski diye mi açtım sizi ilgilendirmez Windows 7 işte Windows X kullanmam.

Varsayılan programları ayarlayın kısmına girip oradan sıfırlamayı deneyin. Daha önceleri Windows 7 kullanırken başıma gelmişti sanırım sistem geri yüklemesi yaparak çözmüştüm. Tavsiyem en kısa sürede Windows 10 veya Windows 8.1'e geçmeniz.

Evet hocam.

Eki Görüntüle 1656972

Hocam yapmayın Allah aşkına hocam ya ben eski diye mi açtım sizi ilgilendirmez Windows 7 işte Windows X kullanmam.

Saygı duyarım hocam bende Windows 10'dan bıkmıştım çok fazla kasıyordu Windows 8.1'e geçtiğimde valorant veya diğer oyunlarda bayağı FPS artmıştı ve birçok program hala destekliyordu

Varsayılan programları ayarlayın kısmına girip oradan sıfırlamayı deneyin. Daha önceleri Windows 7 kullanırken başıma gelmişti sanırım sistem geri yüklemesi yaparak çözmüştüm. Tavsiyem en kısa sürede Windows 10 veya Windows 8.1'e geçmeniz.

Yaptım olmadı. Yeniden başlatayimmi?

Geri
Yukarı