Windows 7'den 10'a Geçilir mi?

yusuf113

Hectopat
Daha fazla  
Bende orijinal Windows 7 var ve yeni bilgisayar toplayacağım, bazı arkadaşlarım 7'den 8.1 geçmişlerdi ben de güncel sistem toplayınca bunu yapabilir miyim?

Bence Windows 10 kullanmalısın. Performans ve kullanılabilirlik açısından bence en iyi işletim sistemi Windows 10'dur. 2. soruna gelirsek bildiğim kadarıyla Windows 7/8/8.1 ürün anahtarları kurulum sırasında anahtar istediğinde kabul ediyor, eski laptopumda ürün anahtarını kabul etmişti. Hangi işletim sistemine geçeceğin senin kararın ama Windows 10'u şiddetle öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçilir bence. Zaten Windows 7'nin de süresi dolmak üzere ve Windows 7'li bir sistem kolayca virüs kapabiliyor. Windows 10'u önceden de kullandığım için baya memnun kalmıştım. Windows 10 önerim. Yakın bir zaman sonra ben de Windows 10'a geçebilirim.

Windows 10'a geç ama eğer ekran kartın DX12'yi desteklemiyorsa geçmenin anlamı yok. Eğer DX12 desteği olan bir ekran kartın olursa şiddetle tavsiye ederim.

Evet destek var ama Windows 10'un ayrıcalığı o. Ben Windows 7 kullanicisiyim ve bana sorarsanız hiçbiri Windows 7'nin yerini tutmaz.

Yalnız Windows 7'nin 3 sene sonra desteği bitecek diye biliyorum. O yüzden yeni işletim sistemine geçmek daha iyi bana göre ama siz Windows 7 tercih ediyorsanız ben saygı duyarım. İsteyen Windows 10 beğenir, isteyen Windows 7'yi beğenir. Tercih meselesi.

Microsoft Win7'ye desteğini kesti. Ya da kesecek. Win10 alın. Ucuza bulabilirsiniz Rus sitelerinden.

2020 yılına kadar Windows 7'ye destek verilecek. Genişletilmiş desteği var işletim sisteminin. Temel destek şu an sona erdi ama genişletilmiş desteği var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı