Windows 7'den 10'a geçince FPS düştü!

Khanita

Decapat
Benim bilgisayarım dizüstü ve o kadar güncel bir bilgisayar değil. Windows 7'den 10 'a geçirdiğimde 20-30 FPS kadar düşüş yaşıyorum(oyunlara göre değişebiliyor). Driverlar yüklü ve güncel, sadece termal macun süreli 10 ay kadar olmuştur fakat bu kadar FPS farkı olmasıının termal macunla olduğunu düşünmüyorum. Yanılıyorsam da beni bilgilendiriceğinize inanıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım dizüstü ve o kadar güncel bir bilgisayar değil. Windows 7'den 10 'a geçirdiğimde 20-30 FPS kadar düşüş yaşıyorum(oyunlara göre değişebiliyor). Driverlar yüklü ve güncel, sadece termal macun süreli 10 ay kadar olmuştur fakat bu kadar FPS farkı olmasıının termal macunla olduğunu düşünmüyorum. Yanılıyorsam da beni bilgilendiriceğinize inanıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.
3 gün- 1 hafta arası düzelmesi lazım. Windows dosyalara hızlı erişim sağlamak için indexleme işlemi başlattığından yavaşlık yaşıyor olabilirsiniz.

Aynı sorun bendede vardı. Win 7 daha stabil çalışıyor benim sistemime göre eğer problem yaşamaya deam ediyorsanız geri dönüş yapın.

Bilgisayarının teknik özellikleri nedir?
Bilgisayarın yeni mi?
Kaç yıllık?
Yeni ise ne zaman aldın?
Windows 10'a geçeli ne kadar süre oldu?
Bunları belirt ki daha sağlıklı yorum yapabilelim 😉

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı