Windows 7'den 10'a geçmek FPS artırır mı?

Intel Core 2 Quad Q8400 ıslemcım, GT 9800 ekran kartım. Var 4 GB RAM var, 64 Bit Windows 7'yi Windows 10 yapsam performansı etkıler mı? Oyunlarda FPS düser mi?

Windows 10 değil ama W8.1 imajını sisteminize özel editleyebilirim. İstediğiniz programları da otomatik yükler. Bir konum var zaten oraya bir bak çok isteyen arkadaş oldu, hepsinin ISO imajları yarına hazır :)

tesekkurler bılgısayarıma wındows 10 pro attım cok farkedılen yavaslama olmadı pc acılmasıda 4 5 saniye gerıledı sadece ilk acılınca kendıne gelmesı bıraz yavasladı cok da sıkıntı yok wındows 10 arayuzunu cok begendım

Teşekkürler hocam; Windows 10 cokda yavas değil hatta belırlı optimizaysonlarla daha iyi eger Windows 10'a geçecek varsa dırek gecebılırler zaten Windows 10'a gecınce ayarlardan 30 gun ıcınde wındow 7 veya 8 eski wındowunuza geri alabiliyorsunuz

Bir tek bendemi 8.1 hata doluydu ya? GTA 5 bile hata veriyordu Win 10 Pro ile rahatladım vallahi tek dert 2.30 dakikada açılan PC idi 260 TL ile Patriot Burst aldım 15 saniyeye düştü şu an çok rahatım.
SSD'ye sahipseniz elbette ben de size Win 10 öneririm. İyi yapmışsınız. Belki kurulumsal bir hata yapmışsınızdır, Win 8.1 en stabil çalışan işletim sistemi şu an(Windows 7-10 yılları arasında ve sadece Windows işletim sistemleri içerisinde. Linux ve emsalleri dahil değil.).

Yeni konular

Geri
Yukarı