Windows 7'den Windows 10'a geçmek

Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Öğrenci
Eski bir bilgisayarı Win7'den Win10'a geçirmeyi düşünüyorum ama sistem özellikleri çok iyi değil (Intel Celeron 1.60GHz işlemci, 2 GB RAM, Intel HD Graphics, 64 bit işletim sistemi) bilgisayar tarayıcıda gezinmek için falan kullanılacak sadece. Acaba yüklersem bilgisayar zorlanır mı?

Eski bir bilgisayarı Win7'den Win10'a geçirmeyi düşünüyorum ama sistem özellikleri çok iyi değil (Intel Celeron 1.60GHz işlemci, 2 GB RAM, Intel HD Graphics, 64 bit işletim sistemi) bilgisayar tarayıcıda gezinmek için falan kullanılacak sadece. Acaba yüklersem bilgisayar zorlanır mı?
Windows 10 bile zaten kendi 2 GB RAM kullanıyor. İlla da Win 10 kuracağım diyorsanız Lite versiyonu var. Belki o sürüm de stabil çalışır.

Eski bir bilgisayarı Windows 7'den Windows 10'a geçirmeyi düşünüyorum ama sistem özellikleri çok iyi değil (Intel Celeron 1.60GHz işlemci, 2 GB RAM, Intel HD Graphics, 64 Bit işletim sistemi) bilgisayar tarayıcıda gezinmek için falan kullanılacak sadece. Acaba yüklersem bilgisayar zorlanır mı?

Windows 7'de kalmanız daha iyi olacaktır.

Antivirüs olarak AVG ve Avast hâlâ Windows 7'yi destekliyor. Diğerlerini bilmiyorum.

Windows 7 ile 2023'e kadar (2026'ya da uzatılabilir) güncelleme almak isterseniz benim bu rehberini kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı