Windows 7'den 8.1'e Geçiş

Ahmet Bilge

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Bi arkadaşım virüs yapayım derken kendi bilgisayarına bulaştırmış ve virüs proglamları virüsü görmüyor. Bilgisayarına format atmamı istedi. Ben de Windows 8.1 yükleyelim dedim. Olur dedi. Şimdi ben UEFI hazırlayıp boot ederek yüklersem bilgisayara bir şey olur mu veya herhangi bir yanlış yapmış olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
7 tercih etmedim ki 8.1 kullanıyorum. Arkadaşımın bilgisayarı 7 ile çalışıyor onunkine kuracağız 8.1'i .
Ben de daha önce anakartı UEFI desteklemeyen bilgisayara UEFI Windows ile format atmıştım bir sıkıntı olmamıştı. Sanırım UEFI hazırlayınca eğer anakartta UEFI yoksa normal şekilde yüklüyor. Yani bir sıkıntı çıkmıyor. Yanlış bilgilendirmiş olmayayım yine de. Ancak bende bir sıkıntı çıkmamıştı. Bunun dışında arkadaşınızın anakartı UEFI destekliyorsa konuşmaya bile gerek yok. Sıkıntı çıkarmayacaktır. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı