Windows 7'den Windows 8.1'e geçiş

garagalem

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Windows 8.1 yükleyeceğim fakat Recep abinin verdiği Windows 8.1 RTM adlı konudaki ISO'yu indiriceğim fakat o korsan mı? Yani atıyorum windows 9 a geçebilecek miyim güncelleme ile?

Benim Bilgisayarımda 3.40 GHz AMD Phenom (tm) X4 965 Processor işlemci var.
RAM'im de 4 GB işletim sistemim 32 bit. Ekran kartım 4 GB ve 64 bit Windows 8.1 yüklersem bilgisayarımda kasmalar yaşanır mı? Şu anda Windows 7 kullanıyorum. Windows 7'den 8'e geçmek için 50-60 TL vererek geçebiliyor muyuz? Sorularımın cevaplarını beklerim. Tesekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantılarından indirebilirsin benim de 2 GB RAM, ekran kartı HD4350 3.06 GHz ve sorunsuz çalışıyor 64 bit sorunsuz çalışır.

Windows 9'u Microsoft pas geçti bu yüzden Windows 10 var. Windows 8.1'e güncelleme gelirse Windows 10 'a yükseltme şansımız olabilir. Ama daha Windows 10 deneme sürümü var ilerleyen günlerde bakalım nasıl olacak.

Henüz belli değil daha.

Peki Recep abinin verdiği linkteki Windows orijinal midir? Korsan mıdır?

Yükseltme var mıdır örneğin 7'den Windows 8'e geçme gibi? Bir kaç para ile yani 70 TL gibi bişey 300 500 değil. :)

Sistemin Windows 7 ise iso dosyasını usb bellek yada DVD sürücüsüne boot et sonra kurulum ekranında yükselt diyebilirsin. Para ile yükseltmene gerek yok kurulumda Serial isteyecektir.

X****-*****-*****-*****-*****

Orijinal tabikide ama bu sadece kurulum anahtarı. Windows 'u etkinleştirmek için bir ürün anahtarına sahip olmalısın. Deneme sürümüyle de kullanabilirsin etkinleştirme araçları var ama önermiyoruz. Kullanmanızıda tavsiye atmıyoruz o yüzden deneme sürümüyle kullanman daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı