Windows 7'den 8'e yükseltme

Technopat'ın Windows 8.1 bölümünde İSO dosyası var oradan hareketle anlatayım onu indirip masaüstüne winrar ile çıkart çift tıklayınca yükseltme yapıyor zaten programlar siliniyor fakat senin klasör ve belgelerin vs kalıyor zarar gelmiyor.

Kurulumda yükseltme seçeneğini seçerek yapabilirsin.
Windows 7'den yükseltmek biraz sakıncalı olmaz mı ?
Technopat'ın Windows 8.1 bölümünde İSO dosyası var oradan hareketle anlatayım onu indirip masaüstüne winrar ile çıkart çift tıklayınca yükseltme yapıyor zaten programlar siliniyor fakat senin klasör ve belgelerin vs kalıyor zarar gelmiyor.
İyi güzel de zarar gelmeyeceğine dair bir kanıt görebilir miyim ? Windows 7'den yükseltmekten bahsediyoruz.

Windows 7'den yükseltmek biraz sakıncalı olmaz mı ?

İyi güzel de zarar gelmeyeceğine dair bir kanıt görebilir miyim ? Windows 7'den yükseltmekten bahsediyoruz.

Aynı şekilde bir ay önce ben yükseltme yaptım. Windows 7 den windows 8.1'e kanıt açısından bir hard diskim olsaydı yada bilgilerim gereksiz olsaydı windows 7 ye recovery yapıp 8.1 e yükseltirken video çekebilirdim fakat hard diskim yok.

Son düzenleme:
Aynı şekilde bir ay önce ben yükseltme yaptım. Windows 7 den windows 8.1'e kanıt açısından bir hard diskim olsaydı yada bilgilerim gereksiz olsaydı windows 7 ye recovery yapıp 8.1 e yükseltirken video çekebilirdim fakat hard diskim yok.
Açıkçası format atmak istemediğim için yükseltme gibi bir şeyler düşünmüştüm bir ara, elimde orjinal Windows 8 bulunuyor fakat şuan kullandığıım işletim sistemi Windows 7. Eğer hiçbir sorun yoksa bu dediğin gibi yükseltmeyi denerim olmazsa Windows 8.1'in performans konusunda büyütülmesinden dolayı merak ettim.

Söylediğim gibi Windows 8.1 in iso dosyasına çift tıklayarak yükseltme işlemini başlatabilirsiniz.
Sadece programlarınız siliniyor diğer klasör,belge vs kalıyor zarar gelmeden. Sonucu buraya bildiriniz lütfen .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı