Çözüldü Windows 7'den Win 10’a geçmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BROLVE972

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler, size bir şey danışmak istiyordum. Benim laptopum 4 GB RAM i5 işlemcili GT520M ekran kartı var. Ben bilgisayarıma Win 10 yüklemek istiyordum ama bilgisayarı aldığımız kişi Win 10 düzgün çalışmadı. Ekranın kapatıp açıp düzeliyor dediği için Win 7 Ultimate'i yükledi. Win 10 yüklenir mi diye sizlere sormak istedim cevaplarınızı bekliyorum iyi günler.

Çözüm
Benim özellikler de birebir aynı sayılır. Aynı şekilde ''4Gb Ram'' hiç bir şeye yetmiyor. Sadece chrome tarayıcısını çalıştırmam bile yetiyor. Özellikle de ssd disk olmaması laptopu öldürüyor diyebilirim. Gel gelelim, ''W10 Pro, 64bit'' kullanmaya devam ediyorum. Kısacası, cihazın ölmesini bekliyorum.
Öncelikle herkese iyi günler, size bir şey danışmak istiyordum. Benim laptopum 4 GB RAM i5 işlemcili GT520M ekran kartı var. Ben bilgisayarıma Win 10 yüklemek istiyordum ama bilgisayarı aldığımız kişi Win 10 düzgün çalışmadı. Ekranın kapatıp açıp düzeliyor dediği için Win 7 Ultimate'i yükledi. Win 10 yüklenir mi diye sizlere sormak istedim cevaplarınızı bekliyorum iyi günler.

Net cevap SSD'in varsa Windows 10 geç yoksa yapacağın en büyük hata olur. Eğer HDD en varsa Windows 8 harika bir çözüm olur.

İnşallah ekonomi biraz rahatlarsa uzay istasyonu ( Güçlü Bir 'Setup' ) kuracağım :)
Bunu da çok çektiğimi anlatmak için 'ibret' olarak almanı dilerim. Kolaylıklar olsun.

Bende senin gibi setup kurmak için çalışıyom inşallah istediğimizi alırız.
Net cevap SSD'in varsa Windows 10 geç yoksa yapacağın en büyük hata olur. Eğer HDD en varsa Windows 8 harika bir çözüm olur.

Yardım ettiğin için sağ ol ama ben biz zaman 8.1 kullanmıştım çok beğenmedim ondan yeni laptop alısıya kadar Win 7 kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı