Çözüldü Windows 7'den Win 10’a geçmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BROLVE972

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler, size bir şey danışmak istiyordum. Benim laptopum 4 GB RAM i5 işlemcili GT520M ekran kartı var. Ben bilgisayarıma Win 10 yüklemek istiyordum ama bilgisayarı aldığımız kişi Win 10 düzgün çalışmadı. Ekranın kapatıp açıp düzeliyor dediği için Win 7 Ultimate'i yükledi. Win 10 yüklenir mi diye sizlere sormak istedim cevaplarınızı bekliyorum iyi günler.

Çözüm
Benim özellikler de birebir aynı sayılır. Aynı şekilde ''4Gb Ram'' hiç bir şeye yetmiyor. Sadece chrome tarayıcısını çalıştırmam bile yetiyor. Özellikle de ssd disk olmaması laptopu öldürüyor diyebilirim. Gel gelelim, ''W10 Pro, 64bit'' kullanmaya devam ediyorum. Kısacası, cihazın ölmesini bekliyorum.
Şimdi şöyle bir durum var, Win10 diğer işletim sistemlerine göre daha ağır bir işletim sistemi. 4 GB RAM yetmeyebilir. Sistem kendisi yaklaşık 2 GB gibi bir miktar tüketiyor. Düzgün çalışmadı derken tam olarak sorunu ne olmuş onu sordunuz mu? Sizin için en uygunu Windows 8.1 yapmaktır.

öncelikle windows10'u satın mı aldınız yoksa windows 10 medya oluşturma aracından mı yüklediniz ?
win 10 satın alıcam keyini
Şimdi şöyle bir durum var, Win10 diğer işletim sistemlerine göre daha ağır bir işletim sistemi. 4 GB RAM yetmeyebilir. Sistem kendisi yaklaşık 2 GB gibi bir miktar tüketiyor. Düzgün çalışmadı derken tam olarak sorunu ne olmuş onu sordunuz mu? Sizin için en uygunu Windows 8.1 yapmaktır.

bana sadece açılırken tuşa basılıp açılcak uzun iş dedi babamın yanında ondan bişey diyemedim laptop 2.el casper

Geri
Yukarı