Windows 7'den Windows 10 geçişte FPS düşer mi?

BerkeKocak

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
150 GB HDD
Ekran kartı
Nvidia Geforce 210
İşlemci
İntel core(TM)2 Duo CPU E8400 @3.00GHz
Arkadaşımın bilgisayar özellikleri bu. Valorant oynamak istiyor fakar Windows 7 desteklemiyor şimdi kendisi Windows 10 kursa FPS'i çok fazla düşer mi? Bir de Valorant kaldırır mı bu bilgisayar?

Arkadaşımın bilgisayar özellikleri bu. Valorant oynamak istiyor fakar Windows 7 desteklemiyor şimdi kendisi Windows 10 kursa FPS'i çok fazla düşer mi? Bir de Valorant kaldırır mı bu bilgisayar?

Valorant açması bile zor bayağı kasar.
Windows 10 onermem kasmalar artar mümkünse RAM eklesin ve SSD alsın.
Ama yine de durumu varsa yeni bilgisayar önerimdir.

Valorant açsa bile çok düşük FPS alır. Ve Windows 10'a geçerse belli bir FPS kaybı olacakatır o yüzden Windows 7 de kalması daha mantıklı.

1.5-2 ay öncesine kadar ben de Windows 7 kullanıyordum. Çoğu programı desteklemediği için Windows 10'a geçtim. Tam tersine FPS'im yükseldi. Sistemimde aynı seninkisi gibi. Fakat modifiyeli Windows kullanıyorum. Ghost Spectre. Kullanmak isteyip bir sorun yaşarsan herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Ben kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

Fakat modifiyeli Windows kullanıyorum. Ghost Spectre. Kullanmak isteyip bir sorun yaşarsan herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Ben kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.
Windows 10 LTSC'den pek farkı yok Ghost Spectre'nin, tek farkı tanınmayan bir kişi tarafından modlanmış olması ve güvenilirliği az olması, tavsiye etmiyorum kullanılmasını.

Windows 10 LTSC veya LTSB sürümlerini aşağıda belirteceğim:

Windows 10 LTSC 2021 x64/x32
Windows 10 LTSC 2019 x64/x32
Windows 10 LTSC 2016 x64/x32
Windows 10 LTSB 2015 x32
Windows 10 LTSB 2016 x32

Bunlardan herhangi bir yapıyı seçin ve yükleyin. Tabi bana soracak olursanız LTSC 2019 daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı