Windows 7'den Windows 10'a Formatsız Geçmek

Evet yapabilirsin, Windows 10 ISO'yu Microsoft'un sitesinden indirip Rufus ile yazdırıp format atabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal olmasa bile yükseltme yapabiliyorsun.
Evet, daha önce ben de Windows 7'den Windows 10 Pro'ya geçmiştim. İnternetten indirmiştim orijinal değildi fakat iş görür ve tam sürümdü hala tam sürüm kullanıyorum. Bu arada format atarak geçmiştim ben formatsız oluyor mu bilmiyorum.

Başlıkta formatsız geçmek yazıyor. Biraz dikkat edelim lütfen :)

Benim bildiğim Win7 orijinalse Win10'a yukseltebiliyorsun.
Orijinal olmasa bile yükseltme yapabiliyorsun.
Evet, daha önce ben de Windows 7'den Windows 10 Pro'ya geçmiştim. İnternetten indirmiştim orijinal değildi fakat iş görür ve tam sürümdü hala tam sürüm kullanıyorum. Bu arada format atarak geçmiştim ben formatsız oluyor mu bilmiyorum.

Aynen formatsız bir şekilde istiyorum şimdi internete bir sürü video var hangisine güvenebilceğimi bilemiyorum aranızda indirip yaptığınız bir link veya site varsa bana atabilir mi güvenle yapabileceğim.

Cevaplarınız içinde teşekkürler bu arada :)

Korsan lisans ile geçmeyi denerseniz yükseltmede hata alırsınız ve Windows eski sisteminizi kurtarmak için uzun süre açık kalmak zorunda olur. Bu işlem sırasında bilgisayarı kapatırsanız da tekrar açamazsınız. Tecrübe ile sabittir. Orjinal Windows 7 kuruluysa veya lisanslı değilse sorunsuz (büyük ihtimalle) geçiş yapabilirsiniz.

Korsan lisans ile geçmeyi denerseniz yükseltmede hata alırsınız ve Windows eski sisteminizi kurtarmak için uzun süre açık kalmak zorunda olur. Bu işlem sırasında bilgisayarı kapatırsanız da tekrar açamazsınız. Tecrübe ile sabittir. Orjinal Windows 7 kuruluysa veya lisanslı değilse sorunsuz (büyük ihtimalle) geçiş yapabilirsiniz.

Aynen dediğin gibi orjinal Windows 7 lisanslı değil sadece. Bana bir program önerisinde buluna bilir misin yükseltmek için veya herhangi bir site?

Yükseltme yaparsanız sistem çökecektir. Temiz kurulum yapmalısınız. Zaten yükseltme yapmak için 2 yol var birisi Upgrade aracı ile diğeri ISO'dan yükseltme ile. ISO'dan yükseltme bir ihtimal başarılı olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı