Windows 7'den Windows 10'a geçersem dosyalarım silinir mi?

GodOfSakat

Centipat
Daha fazla  
Selam, bazı nedenlerden dolayı babamın iş yerindeki bilgisayarını Windows 10'a yükseltmeyi düşünüyorum. Yükseltirken herhangi bir dosya kaybı olur mu?

Windows'un kendi yükselticisi ile yükseltirsen muhtemelen kayıp olmayacak ama bu işler belli olmuyor bir elektrik kesilir bir şey olur dosyaların kaybolur. Her ihtimale karşı yedekle.

Selam, bazı nedenlerden dolayı babamın iş yerindeki bilgisayarını Windows 10'a yükseltmeyi düşünüyorum. Yükseltirken herhangi bir dosya kaybı olur mu?
Nasıl geçtiğinize göre değişir. Yükseltme derken temiz kurulum yaparsanız silinir. Yok normal araç ile direk üzerine yüklerseniz silinmez. Ama dosyalarınızı kaybetme riskini ortadan kaldırmak için harici bir diske yedekleyebilirsiniz.

Y

Yukseltme oldugundan dolayi siz secmediginiz surece silinmemesi gerekir.

Flash bellek ile mi yoksa yükleme medyası ile mi?

Yükleme medyası ile yükleyeceksen orada bir bölüm gelecek bölüm ismi saklanacakları seçin gelecektir. Oradan zaten ayarlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı