Windows 7'den Windows 10'a geçilmeli mi?

PoyrazParadise

Picopat
Daha fazla  
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
MSI 1TB
Ekran kartı
MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS OC 6GB 192Bit
Anakart
Gigabyte B450M K 3600 MHz (O.C.) DDR4 AM4 mAtx
İşlemci
intel core i5 12.nesil 2.50gHz
Bilgisayarım Windows 10 ve 11 kaldırıyor. İlk sorum geçmeliysem 10 yoksa 11e' mi geçmeliyim? Yoksa Windows 7 de kalınır mı bir ufak çaplı yazılımcı olarak ne kadar performans ideal olsa da artık çoğu programdan hata alıyorum ya da Windows 7 desteği kesilmiş oluyor. Portable App gibi platformlarla idare ediyorum ancak oda bazı problemleri çözemiyor dalga geçmiyorum. Sizce bu zorluklar Windows 7 için değer mi?

Bilgisayarım Windows 10 ve 11 kaldırıyor. İlk sorum geçmeliysem 10 yoksa 11e' mi geçmeliyim? Yoksa Windows 7 de kalınır mı bir ufak çaplı yazılımcı olarak ne kadar performans ideal olsa da artık çoğu programdan hata alıyorum ya da Windows 7 desteği kesilmiş oluyor. Portable App gibi platformlarla idare ediyorum ancak oda bazı problemleri çözemiyor dalga geçmiyorum. Sizce bu zorluklar Windows 7 için değer mi?

Bir süre Windows 10'da kalıp Windows 11 tam oturduktan sonra 11'e geçersin.

Windows 10'a geçebilirsin ya da 11'e ama RAM'ini artırman çok güzel olur.

VGA portu tam olarak nasıl Type-C dönüşüyor? ChatGPT'den alıntı yaparken yanlış soru yazdığının farkında değilsin herhalde? Ben diyorum ki hangi portlar Type-C portuna dönüşüyor? Type-C hangi portlara dönüşüyor değil?

RAM'i artırıp 11'e geçmen güzel olur.

Bir süre Windows 10'da kalıp Windows 11 tam oturduktan sonra 11'e geçersin.

Windows 11 şu an için kullanılamaz durumda bence. Windows 10 geçmenizi öneririm.

Ben senin yerinde olsam şu an Windows 11 stabil çalışıyor geçerdim.

Cihazın Windows 11 için daha iyi.

Windows 11 daha olgunlaşmadı.

Teşekkürler Windows 10 kurup daha 1-2 yıl sonra Windows 11'e geçeceğim.

Geri
Yukarı