Windows 7'den Windows 10'a geçiş yapmak mantıklı mı?

HDD varsa neden mantıksız

9800 GT 1 GB ekran kartı.
Intel i5 3330 CPU.
8 GB RAM.
1 TB HDD.

SSD okuma ve yazma hızı olarak HDD'ye göre üst seviye avantajlı bu sebeple bilgisayarda yapacağın hemen hemen her işlemi üst seviye hızlara taşıyor olursun. Eğer imkanın varsa en azından 120 GB SSD alarak sistemini onun üzerine kur bu dediklerimi daha iyi anlayacaksın.

SSD okuma ve yazma hızı olarak HDD'ye göre üst seviye avantajlı bu sebeple bilgisayarda yapacağın hemen hemen her işlemi üst seviye hızlara taşıyor olursun. Eğer imkanın varsa en azından 120 GB SSD alarak sistemini onun üzerine kur bu dediklerimi daha iyi anlayacaksın.

Eski bilgisayarımda SSD vardı ama takacağım gün öbür bilgisayarda yandı takamadım şansızlık

HDD varsa neden mantıksız

9800 GT 1 GB ekran kartı.
Intel i5 3330 CPU.
8 GB RAM.
1 TB HDD.
Geçebilirsin. Ağır gelirse 8.1 denersin. 7 kullanılmaz artık.

HDD varsa geçmeyin diyenler neden diyor acaba? Ben gayet de rahat kullanıyordum.

Eski bilgisayarımda SSD vardı ama takacağım gün öbür bilgisayarda yandı takamadım şansızlık
Kullandığım bilgisayara ekleyeli 4-5 ay oldu SSD'yi ve o günü hiç unutmuyorum. Sanki yıllardır boşa bilgisayar kullanıyormuşum ve hayatım ziyan olmuş gibi hissettim. Gerçekten bu derece fark olacağını düşünmüyordum. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı