Windows 7'den Windows 10'a geçiş

Doğukan Acar.

Hectopat
Yer
Hatay/Dörtyol
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarım Windows 7 eski bir laptop ben bu bilgisayarı 2 kez Windows 10 yapmak fakat ikisinde de bilgisayar bozuldu ve siyah ekran hatası verdi. Tekrar denemek istiyorum ama korkuyorum tekrar aynı sorun çıkacak diye ...

Sistemim:
i5 M480 2.67 GHz.
AMD Radeon HD6370M.
6 GB RAM.

ASUS K52jt.

Merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarım Windows 7 eski bir laptop ben bu bilgisayarı 2 kez Windows 10 yapmak fakat ikisinde de bilgisayar bozuldu ve siyah ekran hatası verdi. Tekrar denemek istiyorum ama korkuyorum tekrar aynı sorun çıkacak diye ...

Sistemim:
i5 M480 2.67 GHz.
AMD Radeon HD6370M.
6 GB RAM.

ASUS K52jt.
SSD mevcut mu?

Buradan iso dosyasını indirip kurulum yapmayı deneyin. SSD olsaydı daha iyi olurdu.

BIOS güncel olmadığı için olabilir.

BIOS'un güncel olup olmadığını nasıl anlarım?

2 kere Windows 10 kurup çökertmişsiniz ya siz yapamadınız bozdunuz ya da sistem kaldırmıyor size 8.1 öneririm.
Edit: Sisteminiz Windows 10 için az da olsa uygun doğru ve dikkatli kurun.

Kendi sitesinden videolar izleyerek en uygun şekilde kurdum ilk 10 dakika açılıyor fakat sonra bir anda kapanıp bir daha gelmiyor.

Buradan ISO dosyasını indirip kurulum yapmayı deneyin. SSD olsaydı daha iyi olurdu.

SSD'm yok maalesef yerel disk (D)'de 210 GB yerel disk (C)'de 88 GB toplamda yer var. İkisi de HDD

Ve ayrıca ben ekran kartımın en güncel sürücüsünü yükleyemiyorum onla alakalı mı bilmiyorum ama en güncel sürücüsünü yüklediğim an bilgisayar siyah ekran veriyor. Tamamen siyah ekran değil ama telefonla birlikte üstüne ışık tuttuğunda gözüküyor.
Ve ayrıca ben ekran kartımın en güncel sürücüsünü yükleyemiyorum onla alakalı mı bilmiyorum ama en güncel sürücüsünü yüklediğim an bilgisayar siyah ekran veriyor. Tamamen siyah ekran değil ama telefonla birlikte üstüne ışık tuttuğunda gözüküyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı