Windows 7'den Windows 10'a geçmek

Kanka Windows 8.1'de subsystem yok. Bir de benim wlan kartı
Realtek RTL8191SE Wireless LAN 802.11N PCI-e NIC Resmi sitesinde Windows 7 yazıyor. Lakin bu Windows 10'da çalışır mı?
Windows 10 o bilgisayara çok ağır gelir. Windows 8.1 32 bit kurmanız yararınız olur. Bir hafta sonra sistem kasıyor diye gelmeyin.
Sanırım geçmiyceğim. Realtek RTL8191SE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC Driveri sadece winxp ve win7 destekliyor.
Bazı 7 veya Vista sürücüleri çalışabiliyor.

Merhaba arkadaşlar ben Windows 7 32 Bit kullanıyorum lakin Windows 10'a geçmek istiyorum. Ama korktuğum bir şey var. Acaba Driver yüklenmemesi halinde Laptop'um Wireless bağlantı kuramazsa ne olur diye. Eski bir laptop lakin ben subsystem var diye Windows 10'a geçek istiyorum. Driver yüklenmemesi hali vs. sorunlar oluşur mu kablosuz kartın çalışmaması falan. İşlemcim 64 Bit destekliyor.

Eki Görüntüle 547003Eki Görüntüle 547004
Windows 10'a geçmenizi tavsiye etmem. Bilgisayarınız çok ağırlaşır. Size tavsiyem Win 7 de kalmanız. Ama yine de değiştirmek istiyorsanız tavsiyem Win 8.1.

Sanırım geçmiyceğim. Realtek RTL8191SE Wireless lan 802.11N PCI-e nıc Driver'i sadece winxp ve Win7 destekliyor.

İnanın geçmemeniz en hayırlısı. 4 GB belleği bulunan sistemimde internette dolaşırken veya oyun oynarken RAM yetersiz kalıp anlık droplar oluşuyor ve Windows 10 sağlıklı şekilde çalışamıyordu.

Bilgisayarın modelinide söylerseniz yardımcı oluruz sürücü konusunda.
İnanın geçmemeniz en hayırlısı. 4 GB belleği bulunan sistemimde internette dolaşırken veya oyun oynarken RAM yetersiz kalıp anlık droplar oluşuyor ve Windows 10 sağlıklı şekilde çalışamıyordu.
Windows 7 32 bit ile Windows 8.1 32 bit aşağı yukarı aynı gibi. Bir süre sonra 7 aşırı güvenliksiz XP halini alıcak.

Beyler 3GB RAM için doğru diyorsunuz. Yetmeyebilir. Windows 7'de kalacağım ileride eğer Monster Abra stockları yenilenirse onu alıp Windows 10'a geçerim. Sağ olun.
Sürücünün son sürümünü Windows 8.1'e kurabilirsin.

Kanka emin misin? Windows 8.1 ile uyumlu olduğuna? Windows 8.1 kurabilirim. Bir sıkıntı çıkar mı acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı