Windows 7'den Windows 10'a Geçmek

XquanN

Hectopat
Windows 7 kullanıyordum artık Windows 7 eskidiği için Windows 10'a geçmek istedim ve bilgisayarı Windows 10'a yükselttim ama RAM ve işlemciyi görmemişti, oyunlara giremiyordum. Format attım Windows 7 oldu ve şu anda "atikmdag" mavi ekran hatası alıyorum. Windows 10'a geçmeli miyim? Yine RAM ve işlemciyi görmez diye korkuyorum.

• RAM: 2 GB
• İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU 2.66GHz
• Ekran kartı: AMD Radeon x1650 series
• 64 Bit

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ben olsam geçmezdim. Neden diye soracak olursan : RAM düşük. yani eski oyunları oynayabilirsin en fazla. windows 10'a geçersen 7'ye özel çıkan oyunlarda kasma olacaktır. bence sen 7'de kal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kullanıyordum artık Windows 7 eskidiği için Windows 10'a geçmek istedim ve bilgisayarı Windows 10'a yükselttim ama RAM ve işlemciyi görmemişti, oyunlara giremiyordum. Format attım Windows 7 oldu ve şu anda "atikmdag" mavi ekran hatası alıyorum. Windows 10'a geçmeli miyim? Yine RAM ve işlemciyi görmez diye korkuyorum.

• RAM: 2 GB
• İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU 2.66GHz
• Ekran kartı: AMD Radeon x1650 series
• 64 Bit

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Windows 7'de kal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı