Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçilir?

Wasee

Hectopat
Arkadaşlar Windows 7'den gına geldi.

Sistemim düşük fakat yine de Windows 10 hiç olmadı Win 8.1'e geçmek istiyorum.

4 GB RAM.
240 GB SSD.
ATI Radeon 2400 HD series.
Intel E7200 2.53GHz, 1.93 GHz.

Orijinal anahtar yüklü.

Bana geçiş için gerekli linkleri atar mısınız?

Herhangi bir sistem bilgisi için yazabilirsiniz unuttuğum bir şey olursa atarım.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM ile geçmenizi önermem Windows 8.1 ISO bu bağlantıdan indirip bir flash belleğe yazabilirsiniz.

Hocam normalde Windows 10 gibi bir program yok mu direkt yazacağım falan falan yükleyecek.
Win 8.1 var mı? Ayrıca ben tabletimi bilgisayara yansıtmak içinde istiyorum Win8.1 de mevcut mu?

Windows 10'u İndirin bu siteden indirip
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şekilde yazdırıp PC'nizi USB'niz ile başlatarak kurabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son durum nedir? Windows 8.1 geçeceğim, elime bir USB aldım ve ISO'yu yükleyeceğim. 64 bit kullanıyorum. ISO’yu da 64 bit indireyim, değil mi?
4 GB RAM ile geçmenizi önermem Windows 8.1 ISO bu bağlantıdan indirip bir flash belleğe yazabilirsiniz.

ISO dosyasını indirip Rufus iel flash belleğe yazdırın.

Windows 10'u İndirin bu siteden indirip kurulum bu şekilde yazdırıp PC'nizi USB'niz ile başlatarak kurabilirsiniz.

Hocam 8.1 yukleyecegım kaldırır mı?

Son düzenleme:
Hocam gelmişken sorayım dedim. Microsoft'un bu kendi aracıyla Windows 10 yükledim lakin,
Ekran çok küçülmüştü hala tüm monitörü kaplıyordu ama çok küçülmüştü. Geri dönüşüm yaparken Windows 7'ye SSD bozulmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı