Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçilir?

TR Hacker

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle sistemim:
  • İşlemci: Intel Pentium CPU G850 @ 2.90GHz 2.90 GHz.
  • RAM: 4 GB.
  • Sistem türü: 32 Bit işletim sistemi.
  • Windows 7 Professional service pack 1.
Bir linkteki adamın yaptığı gibi yapacaktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseltme ile geçerseniz sıkıntı çıkmaz, Windows kurulur ama USB belleğiniz varsa yükseltme ile geçmeyin. Hata yaşayabilirsiniz, performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz Windows kurulduktan sonra. Temiz kurulum ile geçmenizi kesinlikle öneririm.

Bu linkten Windows 10 Uptade Assitant uygulamasını indirip Windows 10'a yükseltme yapabilirsiniz.

Not: Sistem 4 GB RAM'e sahip. Daha iyi bir deneyim ve performans için 64 bit işletim sistemi tavsiye edilir.

Not 2: Varsayılan olarak HDD'ye sahipsiniz gibi görünüyor. Windows 10 sürüm 1809 sonrası sürümler HDD gibi disklerde pek iyi çalışmaz.

Yükseltme ile geçerseniz sıkıntı çıkmaz, Windows kurulur ama USB belleğiniz varsa yükseltme ile geçmeyin. Hata yaşayabilirsiniz, performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz Windows kurulduktan sonra. Temiz kurulum ile geçmenizi kesinlikle öneririm.

Maalesef elimde yok.

Bu linkten Windows 10 Update assitant uygulamasını indirip Windows 10'a yükseltme yapabilirsiniz.

Not: Sistem 4 GB RAM'e sahip. Daha iyi bir deneyim ve performans için 64 Bit işletim sistemi tavsiye edilir.

Not 2: Varsayılan olarak HDD'ye sahipsiniz gibi görünüyor. Windows 10 sürüm 1809 sonrası sürümler HDD gibi disklerde pek iyi çalışmaz.

Anladım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı