Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OguzhanS1

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, windows 7 lisansımla windows 10'a geçicem rezerve simgesi geldi rezerve ettim. Şimdi media creation tool ile windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Bazı kısımlarda takıldım yardımcı olursanız sevinirim.
1- Windows 10'a geçtikten sonra windows 7 lisansım iptal olup windows 10'a mı dönüşücek yoksa iki farklı lisansa mı sahip olacağım?
2-Windows 10'a geçtikten sonra temiz kurulumla format atarken lisans koduna ne yazacağım?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemini rezerve ettikten sonra USB'ye yazdırdığınız Win 10'u yükseltiniz. Yükseltirken temiz kurulum seçeneğini aktif etmeyi unutmayınız. Sonra lisans kendi kendine kurulacaktır.

İşletim sistemini rezerve ettikten sonra USB'ye yazdırdığınız Win 10'u yükseltiniz. Yükseltirken temiz kurulum seçeneğini aktif etmeyi unutmayınız. Sonra lisans kendi kendine kurulacaktır.
Şuan media creation tool ile bu bilgisayarı şimdi yükselt seçeneği ile indiriyorum %45 dediğiniz şey bu yaptığım işlem içinde geçerli mi ?

Kurulum esnasında gelişmiş kuruluma geçip "Hiçbir şey saklama" seçeneğini seçmelisiniz.

Kurulum esnasında gelişmiş kuruluma geçip "Hiçbir şey saklama" seçeneğini seçmelisiniz.
Dosyalarımı saklamam gerekiyor. Benim anlatmam istediğim yükseltme yaptıktan sonra eğer format atarsam lisans yerine ne yazmam gerekiyor.

Bir şey yazman gerekmiyor. Kendi aktif edecek lisansı. Dosyaları D klasörüne at. Düz yükseltme yaparsan bir takım sorunlar yaşaman muhtemel.

Bir şey yazman gerekmiyor. Kendi aktif edecek lisansı. Dosyaları D klasörüne at. Düz yükseltme yaparsan bir takım sorunlar yaşaman muhtemel.
Dosyalarım D klasöründe C'de sadece windows kurulu program yüklemedim windows 10'a geçmek için yükledim sadece, hangi seçeneği seçmem gerekiyor bunun için, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Güncelleme öncesi veya sonrası(tam aklımda değil) size gelişmiş kurulum seçeneği verecek. Buradan hiçbir şey tutma seçeneğini seçim yürü ya kulum diyeceksin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı