Windows 7'den Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

Ben 3. nesil Intel Core i5, 6 GB RAM ve yanlış hatırlamıyorsam 500 GB hard disk ile hem Windows 10'u, hem de Windows 11'i sorunsuz kullanabiliyorum.

Screenshot 2021-06-20 091955.png

Windows 11 için aşağıdaki konudaki adımları uygulamadan büyük bir ihtimal kuramazsınız.

Son düzenleme:
Şu Windows 10 HDD ile olmaz diyenlere hayret ediyorum yav. 1.5 yıl HDD ile Windows 10 kullandım sonra SSD'ye geçtim evet PC'nin ve uygulamaların açılma süresi hızlandı ama ortada devrimsel bir fark olmadı. HDD ile de cayır cayır kullanılır Windows 10 takmayın siz kullanılmaz diyenleri.

Şu Windows 10 HDD ile olmaz diyenlere hayret ediyorum yav. 1.5 yıl HDD ile Windows 10 kullandım sonra SSD'ye geçtim evet PC'nin ve uygulamaların açılma süresi hızlandı ama ortada devrimsel bir fark olmadı. HDD ile de cayır cayır kullanılır Windows 10 takmayın siz kullanılmaz diyenleri.
HDD ile Windows 10 kullanıyordum, sigara kullansaydım herhalde bilgisayar açılana kadar 2-3 dal içerdim.

Windows 11 kullanımını önermiyorum, resmi olarak Microsoft'un paylaştığı bir şey değil. Kaynağı belli değil, olsa bile güvenilemez. Kalın 7 de.

Yeni konular

Geri
Yukarı