Windows 7'den Windows 8.1'e geçince LoL silinir mi?

Güncelleme olarak format atarsan hiçbir şeyin gitmez ama işletim sistemin değişir. Temizden format atarsan LoL ve bütün verilerin silinir. Tabi LoL hesabın silinmez. LoL'u internetten indirip tekrardan hesabına giriş yapabilirsin.

Güncelleme olarak indirirsen silinmez. Ama eğer temiz kurulum yaparsan silinir.
Güncelleme dediğiniz bilgisayar açıkken setup dosyasını açmak. Evet hocam dediğiniz gibi oradan yapıyorum.
Güncelleme olarak format atarsan hiçbir şeyin gitmez ama işletim sistemin değişir. Temizden format atarsan LoL ve bütün verilerin silinir. Tabi LoL hesabın silinmez. LoL'u internetten indirip tekrardan hesabına giriş yapabilirsin.
Güncelleme dediğiniz bilgisayar açıkken setup dosyasını açmak. Evet hocam dediğiniz gibi oradan yapıyorum. bide hocam windows.old diye klosör varmış bu .old uzantısını nasıl açacağım ?

Güncelleme dediğiniz bilgisayar açıkken setup dosyasını açmak. Evet hocam dediğiniz gibi oradan yapıyorum.

Format atarken sana seçecekler verecek oradan verilerim silinmesin ve bütün verilerim silinsin gibi seçenekler olacak oraan verilerim silinmeden formatlayı seç anlamadıysan YouTube'dan bak.

Hayır, ondan bahsetmiyorum. Kurulum yaparken 2 tane seçenek çıkıyor. Birinde "Yükselt" yazıyor diğerinde ise "Özel" yazıyor. Sen "Yükselt" seçeneğini seçmelisin. Flash ile de kurulum yaparsan aynı şeyler çıkıyor.

Format atarken sana seçecekler verecek oradan verilerim silinmesin ve bütün verilerim silinsin gibi seçenekler olacak oraan verilerim silinmeden formatlayı seç anlamadıysan YouTube'dan bak.
Hocam boot etmeyi diyorsunuz sanırım. Boot edince verilerim silinmesin diyorsunuz size diyorki "windowsunuz açıkken bu yürütme medyasına girin ordan yapın diyor. Yani verileri taşımak istiyorsanız Windows sunuz açıkken yazdırdığınız flaşha girip setup dosyasını açıyorsunuz
Hayır, ondan bahsetmiyorum. Kurulum yaparken 2 tane seçenek çıkıyor. Birinde "Yükselt" yazıyor diğerinde ise "Özel" yazıyor. Sen "Yükselt" seçeneğini seçmelisin. Flash ile de kurulum yaparsan aynı şeyler çıkıyor.
Hocam şimdi yazdığım mesaja bakarmısınız

Dosya Ekleri

• 16376099149932742944759576426746.jpg
    16376099149932742944759576426746.jpg
    131,6 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı