Windows 7'nin ilk hesabını silmenin zararı olur mu?

FeakGlobal

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kasap
Selamlar, bu bilgisayarı yaklaşık 9 ay önce aldım, 3 aydan sonra falan bilgisayarda büyük ihtimalle benim kurcaladığım nedeniyle ufak tefek sorunlar çıktı birçok. Kısa örnek: Bilgisayar > program kaldır yeri çalışmıyordu, bende Denetim Masası'ndan kaldırıyordum. Önemli bir sorun değil, zaten tek bu değildi. Neyse, kısacası ben de bilgisayara format atmak istedim ama sonra dedim ki: "Kim uğraşacak ya, başka yolu yok mu?" Gidip yeni bir kullanıcı açtım, admin yetkilerini verdim ve bu ilk bana kurulu gelen hesabı sildim (Bana kurulu gelmesinin sebebi, bir abimin toplayıp, kurup vermesiydi.). Şimdi dostlar, iyi mi yaptım, kötü mü yaptım? Ya da o hesaba dönüş yolum var mı? Yani geri dönmemi gerektirecek bir şey var mı sizce? Bir de bu Windows 10'da format atmadan tüm dosyaları silme varmış (Ben yıllardır Windows 7 kullanıyordum.). O tüm dosyaları silme o hesabımı geri getirir mi veya o tüm dosyaları silme seçeneği, bir format kadar eder mi? Yani sürücülerim falan komple gider mi? Biri bana açıklasın lütfen, beynimi yakacağım yoksa bu sorularla. Şimdiden gelecek cevaplar için teşekkür ediyorum.
Bir de bir de unutmadan söyleyeyim, anladığım kadarıyla, bu kurduğum hesap eski hesabım kadar etkili değil bilgisayarda, önceden kilit koymasam da oluyordu ama bu hesabı kurmak için bana şifre soruldu, ben de yazdım bir şey ve bir daha kaldıramadım, her yolu denedim, kaldıramadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı