Windows 7'ye geçerken nelere dikkat edilmeli?

Hocam çift işletim sistemi yapmanızı tavsiye ederim.
50 GB civarında bölün diski. Sonrasında Windows 7 kurun böldüğünüz kısma. PC açılırken Win10 mu yoksa Win7 mi başlasın diye soracak. Gündelik kullanımda Win10, oyun için ise Win7 kullanırsınız takılırsınız kafanıza göre.

Hocam çift işletim sistemi yapmanızı tavsiye ederim.
50 GB civarında bölün diski. Sonrasında Windows 7 kurun böldüğünüz kısma. PC açılırken Win10 mu yoksa Win7 mi başlasın diye soracak. Gündelik kullanımda Win10, oyun için ise Win7 kullanırsınız takılırsınız kafanıza göre.
Hocam onu nasıl yapacağım bir videosu var mı acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda fark olarak adam win10 kurmuş sadece, aynı yöntemleri izleyerek win7 kuracaksınız.
Videonun başında yazdığı gibi yeni BIOS'lara Windows 7 uyumsuz.
Secure Boot ve Fast Boot kapatmayı denersiniz hata alırsanız.

Ya hala yok güncelleme desteği almıyor yok virüs girer bilmem ne. Bırakın bu işleri artık. Sıktınız yemin ediyorum. Format işleminden hemen sonra daha sürücü kurmadan Defender'i kapatan insanlarsınız buna mı takıyorsunuz şimdi de? En kötü hafif bir av kurar geçer yani. Bahane üretmeyin. Windows 10 oyunlarda çok düşük performans veriyor 50 kere yaşadım aynı durumu. Windows 7'de biraz daha iyileşiyor. Eski olabilir ama Windows 10 hala Windows 7'de ki stabiliteyi yakalayamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı