Windows 7'ye geçerken nelere dikkat edilmeli?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar Windows 10'dan 7'ye geçeceğim çünkü benden daha düşük sisteme sahip arkadaşlarım LoL'de benimle hemen hemen aynı FPS'yi alıyor.
Benim sistemim;
GT 730 4 GB.
6 GB RAM.
Xeon E5405 2.00 GHz işlemci.
120 GB SSD.
500 GB HDD ben eski laptopumu Windows 7 yaptığım zaman internete bağlanmıyordu. Bu tarz şeylerin yaşanmaması için ne yapmam lazım şu an Ethernet kullanıyorum.

Arkadaşlar Windows 10'dan 7'ye geçeceğim çünkü benden daha düşük sisteme sahip arkadaşlarım LoL'de benimle hemen hemen aynı FPS'yi alıyor.
Benim sistemim;
GT 730 4 GB.
6 GB RAM.
Xeon E5405 2.00 GHz işlemci.
120 GB SSD.
500 GB HDD ben eski laptopumu Windows 7 yaptığım zaman internete bağlanmıyordu. Bu tarz şeylerin yaşanmaması için ne yapmam lazım şu an Ethernet kullanıyorum.

Windows 7 kurmaktansa Windows 8.1 kurmanız mantıklı olur

Win 7'ye geçmeniz mantıklı değil. Yeni bir konu açın FPS'inizi nasıl arttırabileceğinizi konuşalım derim.

Windows 7'ye geçmeniz mantıklı değil. Yeni bir konu açın FPS'inizi nasıl arttırabileceğinizi konuşalım derim.

Çok kez açtım yardım eden yok herkes değerler normal diyor 10 kere falan açtım sanırım.
40 FPS ile oynuyorsanız başka bir sorun vardır. İşletim sisteminden olduğunu nereden çıkardınız?

Bilemiyorum ki neden ekran kartı 0 ısısı normal işlemci ısısı normal HDD bin sağlığı %93
Her şey FPS değil. Windows 7 artık ölü bir yazılım, desteği kesileli çok oldu. Bulaşacak virüsler ve desteklenmeyecek programlardan bahsediyoruz. Sisteminizde SSD bile var, ben olsam asla geçmezdim.
Hocam sadece LoL değil sniper elite 3 bile 15 FPS sistemde 9 yıllık oyun.
Her şey FPS değil. Windows 7 artık ölü bir yazılım, desteği kesileli çok oldu. Bulaşacak virüsler ve desteklenmeyecek programlardan bahsediyoruz. Sisteminizde SSD bile var, ben olsam asla geçmezdim.
Hocam sadece LoL değil sniper elite 3 bile 15 FPS sistemde 9 yıllık oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı