Windows Güncellemesinden Sonra Ekrana Görüntü Gelmemesi

eyyüp_12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Ağustosta birçok eksikle dahi olsa ilk bilgisayarımı topladım ve şimdiye kadar hiçbir sorunum olmamıştı. Fakat bir gün bilgisayarımı indirme yapmak için açık bıraktım ve babam ise prizin düğmesine basıp elektriğini kesmiş bilgisayarın. Sabah bilgisayarı açtığımda gayet normal açıldı fakat Windows Güncelleniyor dedi ve yüklemeye başladı. Güncelleme dolduktan sonra reset atacağını sandım fakat öyle bir şey olmadı. Monitörün görüntüsü kesildi ve o zamandan beri görüntü alamıyorum bilgisayardan. Onboard ekran kartı ile de denedim fakat sonuç aynı. Bios pilini çıkarıp takmam veya Cmos Reset atmam dahi bir işe yaramadı. Bios'da bir sorun olsa bile Gaming 7 anakartta çift Bios olduğundan problem olmaması gerekirdi. Sonuç olarak bilgisayarcıya götürdüm bilgisayarı ve 1 haftadır beklemedeyim bayağı sıra olduğu için. Eğer kesin bir çözümünü bulabilirsek bilgisayarı geri almayı düşünüyorum çünkü henüz tamire alınmadı bilgisayarım. Cevaplarınızı bekliyorum. Ayrıca Recep abiyi etiketlerseniz sevinirim. Nasıl etiketleyeceğimi bilmiyorum da. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Etiketlemek için kullanıcı isminin başına "@" koyun. (@Recep Baltaş)

PC'nizin farklı bir sorunu olabilir ancak çoğu zaman böyle durumlarda Ram'leri çıkarıp sildikten sonra geri takıldığında görüntü gelebiliyor.

Sorunum çözüldü arkadaşlar anakartımdaki multibios switch ini sağ tarafa kaydırınca bilgisayarım eskisi gibi açılmaya başladı. Cevaplarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı