Windows 8 0xc0000001 hatası

BlackGoldII

Hectopat
Bende de 0xc0000001 hatası var. 3 gündür uğraşıyorum. Win 8 çöktüğü için her şeyi yaptım ama sonuç olarak emeğimin karşılığını bu şekilde aldım : 0xc0000001 (MSDN.iso gibi şeyleri de denedim).

PC özellikleri (hatırladığım kadar):

• Windows 8 64bit
  • 2 gb ram
  • 2.40 Ghz (pc açılmıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
S.a abiler bende de 0xc0000001 hatası var 3 gündür uğraşıyorum Win 8 çöktüğü için her şeyi yaptım ama sonuç olarak emeğimin karşılığını bu şekilde aldım : 0xc0000001 (MSDN.iso gibi şeyleri de denedim) lütfen yardım edin kafayı yiyeceğim.
PC özellikleri (hatırladığım kadar): Windows 8 64bit 2 gb ram 2.40 Ghz (pc açılmıyor).
O hata sistem dosyaları hasarlı ise verir. Formattan hemen sonra veriyorsa format dvd'ni(İmajını) değiştir.

Murat abi ben Format için deneme yaptığım sırada USB'ye .iso dosyası attım. Sonra Windows 8 kurulumu geldi. Yükle dedim. USB'nin içindeki "ürün anahtarı hiçbir sistem görüntüsüyle uyuşmuyor" dedi. Yani bana Windows 8 Türkçe 64 bit veya 32 bit.iso dosyası bulabilirseniz sevinirim. (Kesinlikle .iso dosyası olmalıdır ayrıca Türkçe olmalıdır).

Son düzenleyen: Moderatör:
Murat abi ben Format için deneme yaptığım sırada USB'ye .iso dosyası attım. Sonra Windows 8 kurulumu geldi. Yükle dedim. USB'nin içindeki "ürün anahtarı hiçbir sistem görüntüsüyle uyuşmuyor" dedi. Yani bana Windows 8 Türkçe 64 bit veya 32 bit.iso dosyası bulabilirseniz sevinirim. (Kesinlikle .iso dosyası olmalıdır ayrıca Türkçe olmalıdır).
Forumda İndirme için gerekli adımlar verildi sabit konuları araştır bulursun. Türkçe bulmak zor ve bulsan da indirmesi uzun sürer :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı