Windows 8.1 ''0x80070570'' hatası

neonoxxs

Hectopat
Merhabalar. Bilgisayarıma Windows 8.1 kurarken her şeyi yapıp, dosya kopyalanıyor vs derken (Windows gerekli dosyaları bulamadı) hatası aldım. Lütfen yardım eder misiniz, bilgisayarsız kaldım.
Bu da fotoğrafı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210519_202216.jpg
    IMG_20210519_202216.jpg
    160,6 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selamlar, benzer bir hatayı harddiskimin gücü kesildiğinde dosya kopyalarken yaşamıştım. Kurulum medyanızı ve cihazın harddiskini kontrol etmenizde fayda var.

Hocam selam, benzer bir hatayı harddiskimin gücü kesildiğinde dosya kopyalarken yaşamıştım. Kurulum medyanızı ve cihazın hard diskini kontrol etmenizde fayda var.

Ama ben daha önce de format attım ve sabah bilgisayar çalışıyordu, ben sadece artık Win 8 kullanayım dedim ama artık hiç giremiyorum.

ISO nereden indirilirdi?

Microsoft'un kendi sitesinden.

Yeniden denediğinizde aynı hatayı veriyor mu? Bir de ISO'yu tekrar indirip USB'ye çekmeyi denediniz mi? Hangi program ile çektiniz? Rufus ile çekmiştim ve sorun yaşamamıştım.
Aklıma gelenler bunlar umarım sorununuz çözürür.

Hard disk yapısını MBR mi yaptınız GPT mi?

MBR.

Yeniden denediğinizde aynı hatayı veriyor mu? Bir de ISO'yu tekrar indirip USB'ye çekmeyi denediniz mi? Hangi program ile çektiniz? Rufus ile çekmiştim ve sorun yaşamamıştım.
Aklıma gelenler bunlar umarım sorununuz çözürür.

Yeniden denedim. İlk başta Windows 10 kurdum hatta gene aynı hatayı verdi, bende kendi kendime belki Windows 10 kuramamisir dedim ve ondan sonra Rufus ile Windows 8 kurmaya çalıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı