Çözüldü Windows 8.1 Kurulum Sırasında Hata (0x80070570)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ynr123

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar 2 ay önce kendi leptopuma (r520) windows 8.1 kurdum. Bugün arkadaşa kurmaya gittim.

Türkçeyi, dili, klavyeyi şeçtim C'yi biçimlendirdim sonra %10 gibi bir yerde windows gereken dosyaları yükleyemiyor dosya bozuk veya eksik olabilir....... hata kodu 0x80070570 hatası çıktı.

C'yi sildiğim için şu an bilgisayar açılmıyor.

Bu konuda ne yapmam lazım yarın arkadaşa gidip yapacağım olmadı elimde windows 7 AİO (all in one) var.

not: Usb'ye windows 7 usb tool ile yazdırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum dosyalarını USB diske tekrar atmayı deneyebilirsin. Farklı bir USB girişine takmayı deneyebilirsin.

Kurulum dosyalarını USB diske tekrar atmayı deneyebilirsin. Farklı bir USB girişine takmayı deneyebilirsin.
Sağ olun bügün artık deneyemem yarın bakacağım olmaz ise windows 7 yi kurmak zorunda kalacağım.

@Recep Baltaş Bir öneriniz var mı bu konuda siz çok fazla windows 8.1 kurmuşsunuzdur banada bir yardım eder misiniz ?

Arkadaşlar bir ayrıntı farkettim flaş diski Fat32 mi yoksa NTFS mi formatlamam gerekiyor ?

Muhtemelen kurulum dosyası bozuktur veya eksik yazılmıştır. Kurulum dosyasının SHA-1 ve MD5 değerlerini HashTab benzeri bir programla kontrol edin. Ayrıca Windows 7 USB/DVD Tool yazma işlemine başlamadan formatlama yapıyor. Siz onu karıştırmayın. Dediklerimi kontrol edin yeter.

Flaş diske tekrar yazdırıp farklı bir usb portundan denedim başarılı bir kurulum oldu. Konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı