Windows 8.1 ''0x80070570'' hatası

neonoxxs

Hectopat
Merhabalar. Bilgisayarıma Windows 8.1 kurarken her şeyi yapıp, dosya kopyalanıyor vs derken (Windows gerekli dosyaları bulamadı) hatası aldım. Lütfen yardım eder misiniz, bilgisayarsız kaldım.
Bu da fotoğrafı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210519_202216.jpg
    IMG_20210519_202216.jpg
    160,6 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden denediğinizde aynı hatayı veriyor mu? Bir de ISO'yu tekrar indirip USB'ye çekmeyi denediniz mi? Hangi program ile çektiniz? Rufus ile çekmiştim ve sorun yaşamamıştım.
Aklıma gelenler bunlar umarım sorununuz çözürür.

Yeniden denedim. İlk başta Windows 10 kurdum hatta gene aynı hatayı verdi, bende kendi kendime belki Windows 10 kuramamisir dedim ve ondan sonra Rufus ile Windows 8 kurmaya çalıştım.

Çözüldü: Windows 8.1 Kurulum Sırasında Hata (0x80070570)

Forumda bu konuyu buldum belki işinize yarar çözülmüş.

"Flash diske tekrar yazdırıp farklı bir USB portundan denedim başarılı bir kurulum oldu" gönderdiğiniz konunun cevabı. Pek anlamıyorum böyle şeylerden. Lütfen anlaşılabilir bir dille söyler misin, USB portalı
Falan ne demek pek bilmiyorum da.

Farklı bir USB belleğe çektiğinde de aynı hatayı veriyor mu? Bir de USB takmak için 1 tane yuva mı var. Başka yer varsa olaya takıp dener misiniz? Bu dediklerim olmazsa yukarıda GPT olarak kurmanızı önermişler onu deneyebilir misiniz?

Farklı bir USB belleğe çektiğinde de aynı hatayı veriyor mu? Bir de USB takmak için 1 tane yuva mı var. Başka yer varsa olaya takıp dener misiniz? Bu dediklerim olmazsa yukarıda GPT olarak kurmanızı önermişler onu deneyebilir misiniz?

USB'yi tekrar format USB'si yaptım ama bu sefer Windows 7 USB download tool ile yaptım ve başka bir USB yuvasına taktım ve oldu. Herkese teşekkür ederim, yardımcı oldukları için. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı