Windows 8.1 32 Bit Casper HW 1 için uyumlu ses sürücüsü

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Casper HW 1 için uyumlu ses sürücüsü ariyorum. Windows 8.1 Pro isletim sistemi 32 Bit. Realtek önermeyin o yüklü şu an az ses geliyor bir de kendi sürüsücüsüyle denemek istiyorum.

Casper HW 1 için uyumlu ses sürücüsü ariyorum. Windows 8.1 Pro isletim sistemi 32 Bit. Realtek önermeyin o yüklü şu an az ses geliyor bir de kendi sürücüsüyle denemek istiyorum.
40 yıllık driver'cıyım eski bir bilgisayarda varsayılan 2 farklı ses kartı olduğunu ilk defa sizden duyuyorum. Büyük ihtimalle ne dediğinizi bilmiyorsunuz. Öyle gibime de geldi.

İşlemci modelinizi paylaşın.

Ses kartı alabilirsen otomatik sürücüsünü yüklüyor
Sürücü yükleme işleminin harici, dahili ses kartına sahip olmasıyla alakası yok.

40 yıllık driver'cıyım eski bir bilgisayarda varsayılan 2 farklı ses kartı olduğunu ilk defa sizden duyuyorum. Büyük ihtimalle ne dediğinizi bilmiyorsunuz. Öyle gibime de geldi.

Sürücü yükleme işleminin harici, dahili ses kartına sahip olmasıyla alakası yok.
Anlatmak istediğim güncel sürücüyü yüklerse sesin daha iyi olabileceğiydi. Ses maksimum o kadar çıkıyorsa ve beğenmiyorsanız ses kartı alabilirsiniz demek istemiştim.

40 yıllık Driver'cıyım eski bir bilgisayarda varsayılan 2 farklı ses kartı olduğunu ilk defa sizden duyuyorum. Büyük ihtimalle ne dediğinizi bilmiyorsunuz. Öyle gibime de geldi.

Pentium M760 işlemci tek çekirdek.
Demek istediğim win 8 kurduğumda sürücüyü otomatik kurmuyor bulamıyor galiba çarpı işareti oluyor bende realiteler yükleyip ses verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı