Windows 8.1 açılışta klavye çalışmıyor: Kod 19

S

SYGuldes

Ziyaretçi
Arkadaşlar leptopumu sorunsuz bir şekilde kullanıyordum akşam yatmadan önce kapattım , sabah kalktığımda bilgisayarı açtım şifre girme ekranına (bölümüne) girince klavyeye basıyorum yazmıyor sorun sadece burada fare sorunsuz çalışıyor ama klavye çalışmıyor hiç bir türlü . Leptopuma usb yoluyla klavye taktım ama nafile gene çalışmıyor . Girişte şifre olduğu içinde bilgisayara bir türlü giremiyorum .

Yardımlarınızı bekliyorum , iyi günler

PC/AT geliştirilmiş PS/2 klavye (101/102 tuşlu) driver bu hata diyor fakat.

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
@MF başka hesaptan giriyorum ben SYGuldes şifre ekranın sanal klavyeyi kullanarak girdim aygıt yöneticisinden klavyeler kısmına baktım ve hata veren aygıt var : PC/AT geliştirilmiş PS/2 klavye (101/102 tuşlu)
Hata veren aygıt bu kayıt defterindeki yapılandırma bilgisi eksik yada bozuk olduğundan windows bu donanım aygıtını çalıştıramıyor (KOD 19) diyor aygıta tıklanınca ayrıca.

Sistem yapılandırmanızla uyumlu değil diyor.

Resim :

@MF

Adsız.png

Çift hesap açmazsan seviniriz. Bir hesap daha açarsan üyeliğini kökten silmeyi düşünüyoruz.

Fixit aracı Windows 7 uyumlu sanırım. 8.1 için olanını bulamadım ama uyumluluk gidericisi ile çalıştırabilirsin belki. Olmazsa ilk mesaj yazdığım gibi hata veren aygıtı kaldırıp donanım değişikliklerini tara.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı