Windows 8.1 Antivürüs Programı Tavsiyesi

Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1 64 bit kullanıyorum. Bilgisayarımda norton internet security kurulu ama bazen başıma sorunlar açabiliyor bu program. Şöyle güzel, kaliteli, laptopu yavaşlatmıcak bir antivürüs önerir misiniz? Ha bir de kafasına göre program silmesin, siliyorsa da karantinadan kolayca çıkartabileyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton İnternet Security'de size sormadan silme seçeneğini seçersen kafasına göre silmez.
Ben de Norton İnternet Security Kullanıyorum fakat bilgisayarı yavaşlattığını görmedim ve çok iyi koruma sağlıyor.

Norton gayet performanslı ve sisteme pek yük bindirmeyen bir IS. Kullanımını çözdüğünde her şey istediğin gibi olur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

360 Total Security ve Loaris Trojan Remover, şuana kadar kullandığım tüm antivirüslerin dahi bulamadığı virüsleri ve zararlı yazılımları bulabiliyor. Sistemi de zerre kadar yormuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı