Windows 8.1 BAD_POOL_HEADER/CALLER Mavi Ekran

Mehmet07-0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir yardımcı olursanız sevinirim. 2 gündür bu mavi ekran karşıma çıkıyor çıldırdım artık. 15-30dk da bir geliyor işlem yapamaz oldum. Bluescreenview'den görüntülerinden anlayan bir arkadaşımız var ve yardımcı olursa teşekkür ederim. Ekran görüntülerini aşağıda paylaşıyorum.

CALLER-1.png
CALLER-2.png
HEADER.png
HEADER-2.png

Teşekkür ederim Mikael cevabın için bende düşünüyorum Windows 10'a yükseltmeyi ama 1-2 ay sonra anca yapabilirim onu. Bu arada bu hatayı internetten araştırdığımda bir çok neden görmüştüm bende tek tek denetledim hepsini. En son "Malwarebytes Anti-Malware" programını kaldırınca almamaya başladım. Sanırım bu programdan dolayıydı çok memnun kaldığım bir program olmasına rağmen kaldırmak zorunda kaldım. Şimdi bir de şunu sormak istiyorum. Acaba "Malwarebytes Anti-Malware" programını tekrar yüklesem herhangi bir sıkıntı olur mu? Yoksa yüklememde sakınca yok mu? Ben bu programı 6 ay civarında kullandım ve memnum kaldım. Umarım tekrar yüklememde sakınca yoktur cevap verirseniz teşekkür ederim.

Teşekkür ederim Mikael cevabın için bende düşünüyorum Windows 10'a yükseltmeyi ama 1-2 ay sonra anca yapabilirim onu. Bu arada bu hatayı internetten araştırdığımda bir çok neden görmüştüm bende tek tek denetledim hepsini. En son "Malwarebytes Anti-Malware" programını kaldırınca almamaya başladım. Sanırım bu programdan dolayıydı çok memnun kaldığım bir program olmasına rağmen kaldırmak zorunda kaldım. Şimdi bir de şunu sormak istiyorum. Acaba "Malwarebytes Anti-Malware" programını tekrar yüklesem herhangi bir sıkıntı olur mu? Yoksa yüklememde sakınca yok mu? Ben bu programı 6 ay civarında kullandım ve memnum kaldım. Umarım tekrar yüklememde sakınca yoktur cevap verirseniz teşekkür ederim.

Tekrar yüklemende bir problem olacağını sanmıyorum, problem olursa da yeniden silersin?..

Aklıma bir şey daha geldi, bu mavi ekran hataları bazen driver'lardan kaynaklanıyordu. Sistemindeki bütün driver'ların güncel mi?

Evet güncelleme olayınıda yakşalık 5-6 saat önce yapmıştım ama problemim devam etti. En sonunda aklıma problem başladığı gün içerisinde kurduğum programları tek tek kaldırmak geldi sonuç olarak "Malwarebytes Anti-Malware" i kaldırdıktan sonra şu ana kadar hatayı tekrar vermedi inşallah böyle de devam eder. Eğer sıkıntı ondaysa ve düzeldiyse baya rahatlayacağım.

----------------------------------------------------
Evet arkadaşlar artık mavi ekran hatası almıyorum sorun "Malwarebytes Anti-Malware" programından kaynaklanıyormuş (güncellemeden sonra.). Programı kaldırdım ve düzeldi. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı